İstanbul Ankara Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul Ankara Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul Ankara Şoförlü Araç Kiralama hakkında bilgi vermeden önce Şoförlü Araç Kiralama hizmetinden kısaca bahsetmek gerekmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Bu hizmet aslında taksi hizmetinin ortaya çıktığı 1867 yıllarında itibaren kullanılmaya başlanmış olup günümüzde de Şoförlü Araç Kiralama hizmeti adı altında toplanmıştır.

Taksi Hizmeti : Sürücünün ve aracın masraflarını karşıladıktan sonra belli bir kar oranıyla bir bölgeden bir bölgeye ulaşımınızın size özel olarak sağlanması hizmetidir.

Şoförlü Araç Kiralama ile Taksi hizmetinin ortak noktası; size özel bir bulunduğunuz bir bölgeden gitmek istediğiniz başka bir bölgeye ulaşımınızın ücreti karşılığında sağlanmasıdır.

Şoförlü Araç Kiralama’ nın Avantajları

Teknolojinin ve aklın ön planda olduğu bu çağda hem ekonomik hem de lüks bir hizmetin avantajları oldukça yüksektir. Bu avantajlardan en önemlilerini sizler için sıraladık.

  1. Prestij : Gideceğiniz yer her nere olursa olsun size yakışacak son model lüks, temiz ve ona yakışır profesyonel sürücümüz prestijinizi asla sarsmaz.
  2. Güven : Kimle çalıştığınızın farkına varırsınız. Hizmetlerimizi kullanan misafirlerimiz ya da sizin misafirleriniz sağladığımız düzenle güven teminatı altındadır. Ailenizin, eşinizin veya bir arkadaşınızın ulaşımını gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz.
  3. Konfor : Sunduğumuz bu hizmet yolculuğu bir külfet olmaktan çıkarıp, eğlence ve keyfe dönüştürmektedir. Bir yandan yola devam ederken bir yandan araçlarımızdaki oyun konsollarıyla ailenizle ya da arkadaşlarınızla yol boyunca eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.
  4. Sağlık : Günümüzde bulaşıcı hastalıkların yaygınlığı ortaya çıkmış, insanlar toplu alanlardan uzak durmak zorunda kalmıştır. Hal böyle olunca uçak, otobüs vb. ulaşım seçenekleri sağlık konusunda sınıfta kalmış, insanlar kendilerine özel ulaşım seçeneklerini tercih etmek durumunda kalmışlardır. Biz de kişiye özel hizmet verirken kişiye özel sağlık önlemleri alarak sağlığınıza en üst düzeyde önem göstermekteyiz.

İstanbul Ankara Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Yukarda belirttiğimiz tüm bu avantajları İstanbul Ankara arasında yaşamaya ne dersiniz ?

İstanbul’ un neresinde olursanız olun gitmek istediğiniz Türkiye’ nin herhangi bir iline size özel son model, lüks araçlarımızla seyahati tercih edin kazanan siz olun.

Gemak VIP Turizm Hakkında

Gemak VIP Turizm : Kuruluşundan itibaren başta Türkiye halkına sonrasında Türkiye’ ye ziyarete gelen yabancı turistlere ekonomik, lüks ve güvenli ulaşım hizmetlerinin sağlanması amacıyla yatırımlar yapmış, Türkiye’ deki ulaşım sistemine yön vermiş. Sektörde bulunan firmalara öncülük etmiş bir Turizm – Taşımacılık şirketidir.

Ankara Transfer Hattı

Ankara Transfer Hattı – Gemak Vip Turizm iştiraki olup Türkiye’ nin tüm şehirlerinde Havalimanı Transfer Hizmeti ve Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti veren bir web sitesidir.

Leave a Reply

Call Now Button
WhatsApp chat