Ankara İstanbul Transfer

Ankara İstanbul Transfer Hakkında Blog Yazımız.

Hareket Yeri : Ankara, Merkez
Varış Yeri : İstanbul, Eminönü
Yolculuk Süresi : 5 Saat
Rota Uzunluğu : 450 Km

Günümüzde adı yeni duyulmuş fakat sektör olarak eski oluşumlardan olan taşımacılık sistemi, VIP Transfer hizmeti 2019 yılının sonunda görülmüş küresel bir hastalık salgını nedeniyle yerli turistler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’ ye gelen yabancı turistlerin ulaşımında kullanılan VIP araçlar artık yerli turistlere de hizmet vermeye başlamıştır.

2020 Yılının Mart Ayından sonra Salgının ortaya çıkmasıyla salgının en çok yayılacağı yerler arasında toplu taşıma araçları otobüs, uçak vs gibi araçların kullanımı azalmış ve yerine kişiye özel hizmet verilen Sedan ve VIP araçlar önem kazanmıştır.

Yerli turistlerin tatil için kullandığı popüler transferler; Ankara Bodrum Transfer, Ankara Antalya Transfer, Ankara Kapadokya, İstanbul Transfer hizmetleri’ dir.

Ankara İstanbul Transfer Hizmeti

Ankara’ dan bir aile ya da arkadaş grubunun toplu olarak seyahat edebilme imkanı ve yolculuğu bir eğlenceye dönüştürme imkanı olarak görülmektedir. Şöyle ki rezervasyon adresi ve rezervasyon saatinde özel olarak dezenfekte edilmiş bir aracın hali hazırda bekliyor olması, salgın ve hastalıklara karşı eğitimli ve dikkatli bir şoförün aracı kullanıyor olması ( Seyahat süresi boyunca maskeli araç kullanması ) hem içinizi rahatlacak hem de özgürce seyahat etme olanağı sunacaktır.

Araçlarımıza sonradan ilave ettiğimiz eğlence paketleri (TV, Playstation, Yolcuya özel ses sistemi) yolculuk boyunca arkadaşlarınızla ya da ailenizle oldukça güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Avantajları

Ankara’ dan İstanbul’ a Transfer hizmeti satın alarak seyahat etmek için geçerli nedenleri sizler için sıraladık.

  • Kişiye Özel Hizmet : Araçta sadece siz ve sizin misafirleriniz olacağı için rahatça ve konfor seviyesi yüksek bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon : Aracımız her seyahat öncesi profesyonel şirketler tarafından dezenfekte edilmektedir. Dolayasıyla temizliğinden emin olduğunuz bir araçla seyahat etmenin mutluluğu size yetecektir.
  • Test : Şirket olarak personellerimizi periyodik olarak testlere tabi tutmaktayız. İsterseniz seyahatiniz öncesi size özel olarak sürücümüze test yaptırma imkanımız mevcuttur.
  • Bütçe ve Ekonomi : VIP Transfer Hizmeti araçtaki toplam yolcu sayısının uçak bileti masrafından daha da ekonomiktir.
  • Zaman Tasarrufu : Ankara İstanbul Transferi; Havalimanı’na gidiş geliş sürelerini düşündüğünüzde buna nazaran daha kısa sürmektedir.

Ankara İstanbul Transfer Rotası

Ankara’dan İstanbul’ a seyahat etmek için 2 güzergah mevcuttur.

Ankara – Bolu – İstanbul Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Kazan – İstanbul istikametine verir ve yaklaşık 1,5 saat içinde Bolu’ ya varır.

Bolu’ da kısa bir mola verilebilir. Biz şirket olarak sağlık açısından Berceste tesislerini öneriyoruz.

Ankara İstanbul Transfer Rotası

Moladan sonra Sakarya – İzmit istikametine devam ediyoruz. İzmit’in Gebze ilçesinden İstanbul Güzelyalı’ya bağlanarak yolculuğumuzu sonlandırıyoruz.

Ulaşımınızı sağ salim bitirdikten sonra sürücümüz Ankara’ ya tekrar dönmek için yola çıkar.

Ankara – İstanbul – Otoyol Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Ankara – İstanbul Anadolu Otoyoluna çevirir.

Düzce’nin Kaynaşlı şirketçe önerebileceğimiz otoyol üzerinde bulunan TURSAN dinlenme tesislerinde mola verebilirsiniz.

Ankara İstanbul Otoyol Rotası

Kaynaşlıdan sonra Otoyolu takip ederek. İstanbul Çamlıca gişelerinden İstanbul’ a ulaşarak yolculuğu sonlandırmış bulunuyoruz.

Transfer Araçlarımız

Söz konusu Ankara – İstanbul ya da İstanbul – Ankara Transferiniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı, Gemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram HesabıCall Now Button
WhatsApp chat