Ankara Şoförlü Araç Kiralama 2022

Şoförlü Araç Kiralama hizmeti hakkında bilgilendirme yazımız.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti 2022

Son yıllarda en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biri Havayolu Taşımacılığı olmuştur. Havayolu taşımacılığı ulaşımda zaman bakımından çok avantajlı olarak görünse de gittiğiniz yerde bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

Havalimanı Ulaşımı

Eğer aracınız varken havayolunu tercih ediyorsanız vardığınız yerde aracınız olmayacağı için ilk önce havalimanından gideceğiniz yere ulaşımınızı ayarlamanız gerekecektir.

Sizi karşılayacak bir tanıdığınız ya da şirket aracı yoksa. Toplu taşıma da tercih etmiyorsanız taksi, havalimanı transferi veya araç kiralamanız gerekmektedir.

Havalimanı’ndan araç kiralama fiyatlarıyla ilgili yaptığımız araştırma sonucu şöyle bir durum ortaya çıkmaktadır. Havalimanı’ndan kiralanmış C segmenti bir aracın, kiracıya günlük olan maliyeti yaklaşık 750 TL civarındadır.

Ayrıca vardığınız yere daha önce hiç gitmediyseniz araç kullanırken bir taraftan da yol bulmaya çalışacaksınız.

Diyelim ki maliyet açısından araç kiralama hizmetini tercih etmediniz. Taksiyle ya da havalimanı transferi hizmetiyle gideceğiniz yere vardınız peki ya sonra ?

Ne amaçla giderseniz gidin eğer şahsınıza ait veya size tahsis edilmiş bir araç yoksa, vardığınız yerde ulaşım sizin için bir problem haline gelecektir.

Gelin sizi Şoförlü Araç Kiralama Hizmetiyle Tanıştıralım. Ulaşımın tüm problemlerinden sizi kurtaralım.

Havalimanı’nda, otogarda, tren garı’nda, evinizin tam önünde. Nerede isterseniz tam orada, tam zamanında hazır bulunan, özel şoförünüzü ve kendi aracınızı aratmayacak profesyonel ve oldukça ekonomik bir hizmet Şoförlü Araç Kiralama hizmeti.

Rezervasyon anından iş bitimine kadar size profesyonel bir şekilde yardımcı olacak operasyon ekibi; programınızı hiçbir şekilde aksatmayarak zamanınızı en kaliteli bir şekilde değerlendirebileceğiniz profesyonel sürücü ve bakımlı araçlarımız programınızda size farkı yaşatacaktır.

Hakkımızda

Gemak Vip Turizm

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Diğer Hizmetlerimiz

Havalimanı VIP Transfer : Esenboğa Havalimanı’ndan şehir merkezine gidişin en kolay yolu.

Şehirlerarası Vip Transfer : Bir şehirden başka şehire gitmek hiç bu kadar konforlu ve kolay olmamıştı.

Kurumsal şirketlerin ve seyahat gruplarının ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunuyoruz. Şirket şoförlerinden daha kaliteli hizmet veren sürücülerimiz fark yaratıyor.

Leave a Reply

Translate »
Hemen Ara !