Şehirlerarası Transfer

Şehirlerarası Transfer Hizmetleri ; Turizm – Taşımacılık Şirketlerinin veya Seyahat Acentalarının şehirlerarası toplu ulaşıma alternatif olarak müşterilerine sunduğu özel hizmettir.

Kısaca herhangi bir şehirden yakın ya da uzak başka şehirlere yolcuların ulaşımın ekonomik, lüks veya vip araçlarla sağlanmasıdır.

Artık şehirlerarası otobüs firmalarına mecbur değilsiniz ! Aileniz ya da arkadaşlarınızla ya da gitmek istediğiniz heryere biz de gidiyoruz. Sizi nereye bıraktıysak aynı şekilde tekrar alıp geri getiriyoruz.

Şehirlerarası Vip Transfer

Şehirlerarası Transfer ya da Şehirlerarası Vip Transfer hizmetleri siz değerli müşterilerimizin bu hizmeti veren şirketleri çevrimiçi mecralarda aradığınızdaki yapmış olduğunuz arama terimleridir.

Bu iki hizmet aynıdır. Şehirlerarası Transfer hizmeti veren bir şirket aynı zamanda Şehirlerarası Vip Transfer hizmeti de vermektedir.

Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Araçlar sürekli olarak dezenfekte edilmektedir.

VIP taşımacılıkta sürücülerin adli sicil kaydı kesinlikle bulunmaz.

Verilen saatten önce araçlarımız temiz, sürücülerimiz düzgün giyimli ve disiplinli bir şekilde istenilen yerde olur.

Ulaşımı sağlanacak kişiyle ilgili kesinlikle bilgi paylaşılmaz.

Konvoy olacak ise araç statüsüne kesinlikle uyulur.

Araç kiralama süresi boyunca, güvenlik kuralları gereğince başka işlerde kullanılmaz.

Sürücü bilgileri organizasyondan haftalar önce verilebilir.

Sürücüler gerekli sürücü belgelerine sahip, sigortalı daimidir. Söz konusu taşımacılık olduğunda akla ilk gelen, ülke geneli faliyet gösteren firmamız 7 Gün 24 Saat hizmetinizdedir.

Ankara Transfer Hattı hizmet kalitesinden ödün vermeden yoğun organizasyonlarda profesyonellik ilkesini sürekli göz önünde bulundurarak Profesyonel ekibiyle birlikte başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Yapılacak organizasyonlarınızı herhangi bir sorun ve bir aksama yaşamadan bitirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Şehirlerarası Transfer Araçları

İsteğe, kişi sayısına ya da bütçeye göre transfer araçlarımız değişmektedir. Popüler araçlarımızın başında gelen araç Mercedes – Benz Vito’ dur.

Eğer bütçeniz daha düşükse ya da amacınız sadece özel araçla seyahat etmekse ekonomik veya sedan araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Kalabalık grubunuz varsa örneğin iki aile birleşip tek araçla seyahat etmek istiyorsanız tam da buna göre bir aracımız mevcut. Mercedes – Benz Sprinter tam da size göre.

Grup sayınız her ne olursa olsun, hangi araca ihtiyacınız varsa Ankara Transfer Hattı herzaman yanınızda.

Şehirlerarası Transfer Popüler Transferler

Portföyümüzden ve Google arama hacimlerinden edindiğimiz bilgilere göre Şehirlerarası Transfer Hizmetleri genelde şu bölgelere düzenlenmektedir:

ANKARAİSTANBUL
ANKARAANTALYA
ANKARABODRUM
ANKARAAKSARAY
İSTANBULANTALYA
İSTANBUL İZMİR
İSTANBULBODRUM
Şehirlerarası Transfer Popüler Rotalar

Sıkça Sorulan Sorular

Şehirlerarası Transfer Hizmetini Kimler Kullanabilir ?

Bu hizmeti herkes kullanabilir, genelde konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmek isteyen insanlar kullanmaktadır.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti Fiyatları Neye Göre Hesaplanmaktadır ?

Belirlediğimiz fiyatlar aracın toplamda yapacağı kilometre varsa otoyol masraflarını ve sürücü iaşe ve yemek bedellerini kapsamaktadır.

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı, bir Gemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti. iştirakidir. Şirketimiz Havalimanı Transferlerinden, Şehirlerarası Vip Transferlere, Kongre ve Seminer Taşımacılığından, Sanatçı, Heyet ve Protokol Taşımacılığına kadar tüm seyahat organizasyonlarını en iyi ve en ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir.

Bununla ilgili olarak müşteri geri bildirimlerimize objektif bir mecrada bakmak için lütfen Buraya Tıklayın

Yukarı da yazan bu hizmetler içeriği gereği oldukça önemli olmakla beraber icraatı aşamasında tecrübe ve kabiliyet önem arz etmektedir. Ankara Transfer Hattı  her organizasyonda olduğu gibi Heyet ve Protokol taşımacılığında gizlilik ilkesini sürekli göz önünde bulundurmaktadır.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz

Call Now Button
WhatsApp chat