Ankara Kapadokya Transfer

Ankara Kapadokya Transfer Hakkında Blog Yazımız.

Hareket Yeri : Ankara, Merkez
Varış Yeri : Nevşehir, Göreme
Yolculuk Süresi : 3,5 Saat
Rota Uzunluğu : 281 Km

Günümüzde adı yeni duyulmuş fakat sektör olarak eski oluşumlardan olan taşımacılık sistemi, VIP Transfer hizmeti 2019 yılının sonunda görülmüş küresel bir hastalık salgını nedeniyle yerli turistler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’ ye gelen yabancı turistlerin ulaşımında kullanılan VIP araçlar artık yerli turistlere de hizmet vermeye başlamıştır.

2020 Yılının Mart Ayından sonra Salgının ortaya çıkmasıyla salgının en çok yayılacağı yerler arasında toplu taşıma araçları otobüs, uçak vs gibi araçların kullanımı azalmış ve yerine kişiye özel hizmet verilen Sedan ve VIP araçlar önem kazanmıştır.

Yerli turistlerin tatil için kullandığı popüler transferler; Ankara Bodrum Transfer, Ankara Antalya Transfer, Ankara Kapadokya Transfer hizmetleri’ dir.

Ankara Kapadokya Transfer Hizmeti

Ankara’ dan bir aile ya da arkadaş grubunun toplu olarak seyahat edebilme imkanı ve yolculuğu bir eğlenceye dönüştürme imkanı olarak görülmektedir. Şöyle ki rezervasyon adresi ve rezervasyon saatinde özel olarak dezenfekte edilmiş bir aracın hali hazırda bekliyor olması, salgın ve hastalıklara karşı eğitimli ve dikkatli bir şoförün aracı kullanıyor olması ( Seyahat süresi boyunca maskeli araç kullanması ) hem içinizi rahatlacak hem de özgürce seyahat etme olanağı sunacaktır.

Araçlarımıza sonradan ilave ettiğimiz eğlence paketleri (TV, Playstation, Yolcuya özel ses sistemi) yolculuk boyunca arkadaşlarınızla ya da ailenizle oldukça güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Avantajları

Ankara’ dan Kapadokya’ ya Transfer hizmeti satın alarak seyahat etmek için geçerli nedenleri sizler için sıraladık.

  • Kişiye Özel Hizmet : Araçta sadece siz ve sizin misafirleriniz olacağı için rahatça ve konfor seviyesi yüksek bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon : Aracımız her seyahat öncesi profesyonel şirketler tarafından dezenfekte edilmektedir. Dolayasıyla temizliğinden emin olduğunuz bir araçla seyahat etmenin mutluluğu size yetecektir.
  • Test : Şirket olarak personellerimizi periyodik olarak testlere tabi tutmaktayız. İsterseniz seyahatiniz öncesi size özel olarak sürücümüze test yaptırma imkanımız mevcuttur.
  • Bütçe ve Ekonomi : VIP Transfer Hizmeti araçtaki toplam yolcu sayısının uçak bileti masrafından daha da ekonomiktir.
  • Zaman Tasarrufu : Ankara Kapadokya Transferi; Şehirlerarası Otobüs ile ulaşımdan daha kısa sürmektedir.

Ankara Kapadokya Transfer Rotası

Ankara’dan Kapadokya’ ya seyahat etmek için 2 güzergah mevcuttur.

Ankara – Aksaray – Kapadokya Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Konya istikametine verir ve Konya’nın Kulu ilçesine kadar hiç sapmadan devam eder. Kulu kavşağından Aksaray istikametine doğru devam ettikten sonra Aksaray’ a varır.

Aksaray’ da kısa bir mola verilebilir. Biz şirket olarak sağlık açısından Ağaçlı tesislerini öneriyoruz.

Ankara Kapadokya Rotası

Moladan sonra Nevşehir’ e kadar devam etmekteyiz. Yaklaşık 70 km sonra Nevşehir’ e varıyoruz. Nevşehirden Kapadokya bölgesi ( Göreme ) yaklaşık 20 kilometredir.

Ulaşımınızı sağ salim bitirdikten sonra sürücümüz Ankara’ ya tekrar dönmek için yola çıkar.

Ankara – Kırşehir – Kapadokya Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Kırıkkale yoluna çevirir. Kırıkkale’ den Kırşehir mevki’ ne doğru devam eder.

Kırşehir’ in Mucur İlçesinde dilerseniz küçük bir mola verebilirsiniz.

Ankara Kapadokya Rotası – 2

Mucurdan sonra Gülşehir istikametine devam ediyoruz. Bu yol bizi direkt olarak Nevşehir’ in Göreme ilçesine çıkarmaktadır.

Transfer Araçlarımız

Söz konusu Ankara – Kapadokya ya da Kapadokya – Ankara Transferiniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı, Gemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Call Now Button
WhatsApp chat