Ankara Bodrum Transfer

Ankara Bodrum Transfer Hakkında Blog Yazısı

Son yıllarda popülerliği yüksek olan ulaşım sistemi Vip Transfer Hizmeti, şehirlerarasında da kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Türkiye’ nin herhangi bir ilinden başka bir iline geçmek bu Vip hizmet ile oldukça kolaylaşmış ve ulaşım kişiselleşmiştir.

Ankara Bodrum Transfer Avantajları

Ankara’dan Bodruma seyahati için toplu taşıma kullanmak istemeyen insanlar için Şehirlerarası Vip Transfer Hizmeti oldukça mantıklı hale geliyor. Uçak seyahati için Ankara’ dan bulunduğunuz adresten en az 2,5 havalimanı için yola çıkmanız gerekiyor. 1,5 saat uçak yolculuğu sürüyor. Bodrum Milas Havalimanına indiğinizde ise Bodrum merkeze ulaşmanız 1 saat civarında zaman almaktadır.

Havayolu ile ulaşım daha kısa sürüyor gibi görünse de toplam süre zarfında VIP transfer ile arasında birkaç saat oynuyor. Akşam Ankara’ dan çıkan VIP aracımız 7 saatte Bodrum’ a giriş yapabiliyor. Bu yazımızda Ankara Bodrum Transfer Hizmetinin avantajlarını aşağıya sıraladık.

  • Ankarada bulunduğunuz lokasyondan itibaren VIP aracımızdaki aldığınız konforunuz hiç bozulmadan Bodrumda varacağınız lokasyona ulaşmış olursunuz. Aynı şekilde Bodrumdan da biniş yapıp Ankara’ ya kadar aynı şekilde dönüş yapabilirsiniz.
  • Size özel dezenfekte edilmiş araçlarımızla eşiniz, çocuklarınız ya da ailenizin herhangi bir üyesi güvenli ve steril bir şekilde varacağınız yere ulaşmış olur.
  • Araçlarımızda şoför mahali ve yolcu bölümü arasında arabölme televizyonu olduğu için şoför ile bağımsız bir şekilde yolculuğunuz gerçekleşir.
  • 3 Kişilik bir ailenin uçak bileti fiyatına 6 kişilik aracımızla ekonomik yolculuk bütçenize de iyi gelecektir.

Ankara Bodrum Transfer Rotası

Ankara’ dan aracımıza bindikten sonra kaptanımız yönünü Eskişehir istikametine çevirip Sivrihisar kavşağından Afyon istikametine devam edecektir. Afyona geldiğinizde kısa bir mola vermek isterseniz yol üzerinde şirket olarak temizliğini ve ürünlerini tavsiye ettiğimiz İKBAL et lokantasında her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Afyondan sonra Denizli’ye devam ediyoruz.

Ankara Bodrum Transfer

Denizli’den sonra Muğla’ya ( Aydın üzerinden de gidilebilir. Bazen Aydın Çine yolunu da kullanıyoruz yol daha düzgün ) Muğla’ dan Milasa geçiyoruz. Son olarak Bodruma giriş yapmış bulunmaktayız. Toplam yolumuz yaklaşık olarak 727 kilometredir. Özellikle gece yola çıktığımızda bu yolu 7 saatte almaktayız. Gündüz çıkılırsa daha çok mola ihtiyacı olacağı için 1 saat gecikme yaşanabilir.

Transfer Araçlarımız

Söz konusu Ankara Bodrum ya da Bodrum Ankara Transferiniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı, Gemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Call Now Button
WhatsApp chat