Ankara Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Ankara Transfer Hattı şoförlü araç kiralama hizmeti, son model araçlarıyla son sürat hizmet vermeye devam etmektedir.

İş toplantılarınızda, toplu yemek, iftar programlarında, düğün, gezi, konser, kongre organizasyonlarında sayı ne olursa olsun taşımacılık hizmetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Ankara Transfer Hattı hizmet kalitesinden ödün vermeden yoğun organizasyonlarda profesyonellik ilkesini sürekli göz önünde bulundurarak Profesyonel ekibiyle birlikte başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama Araçları

İsteğe, kişi sayısına ya da bütçeye göre araçlarımız mevcuttur. Popüler araçlarımızın başında gelen araç Mercedes – Benz Vito’ dur.

Eğer bütçeniz daha düşükse ya da amacınız sadece özel araçla seyahat etmekse ekonomik veya sedan araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Kalabalık grubunuz varsa örneğin iki aile birleşip tek araçla seyahat etmek istiyorsanız tam da buna göre bir aracımız mevcut. Mercedes – Benz Sprinter tam da size göre.

Grup sayınız her ne olursa olsun, hangi araca ihtiyacınız varsa Ankara Transfer Hattı herzaman yanınızda.

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı, bir Gemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti. iştirakidir. Şirketimiz Havalimanı Transferlerinden, Şehirlerarası Vip Transferlere, Kongre ve Seminer Taşımacılığından, Sanatçı, Heyet ve Protokol Taşımacılığına kadar tüm seyahat organizasyonlarını en iyi ve en ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir.

Bununla ilgili olarak müşteri geri bildirimlerimize objektif bir mecrada bakmak için lütfen Buraya Tıklayın

Yukarı da yazan bu hizmetler içeriği gereği oldukça önemli olmakla beraber icraatı aşamasında tecrübe ve kabiliyet önem arz etmektedir. Ankara Transfer Hattı  her organizasyonda olduğu gibi Heyet ve Protokol taşımacılığında gizlilik ilkesini sürekli göz önünde bulundurmaktadır.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz

Call Now Button
WhatsApp chat