Esenboğa Transfer

Esenboğa Transfer Hakkındaki blog yazımız.

Esenboğa Transfer

Esenboğa Havalimanı Hakkında

Esenboğa Havalimanı Ankara’ nın Akyurt ilçesiyle Çubuk ilçesinin sınırında bulunmakta olup, Akyurt ilçesine bağlıdır.

Bu ilçeler önceden Ankara’ nın epeyce uzağı sayılmaktayken; zaman içerisinde yerleşim yerleri ilçelere göre uzandıkça artık merkez ilçeler sayılmaktadır.

Esenboğa havalimanı Türkiye’ nin Başkenti Ankara’ nın ilk ve tek sivil havalimanıdır. ( Etimesgut askeri havalimanı sivil uçuşlara kapalıdır )

Günlük yaklaşık olarak iç ve dış hat toplam uçuş sayısı 50 sefer civarındadır.

Esenboğa Havalimanın’ dan Türkiye’ nin birçok şehrine uçuş bulmak mümkündür.

( Kaynak )

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı konumu gereği Ankara’ nın şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Bu uzaklık özel araçla 40 dakika, havalimanı servis otobüsleriyle 1,5 saat sürmektedir.

Esenboğa Havalimanına kendi aracınızla gidecekseniz, aracınızı havalimanı içerisinde park edebileceğiniz otoparklar mevcuttur. Buna alternatif olarak havalimanı dışında da birkaç tane otopark mevcuttur.

Havalimanı servis otobüslerini kullanmak istiyorsanız. Servis araçlarının başlangıç noktası Kızılay’ dır. Güzergah Kızılay başlangıç sırasıyla Ulus, Aydınlıkevler, Pursaklar ve son olarak havalimanıdır.

Bunların hiçbirini tercih etmiyorsanız size bir teklifimiz var.

Size özel tertemiz bir araç tam istediğiniz saate sizi almak için kapınızda hazır olarak beklese, araçta sadece siz olsanız, hem de çok para vermeseniz nasıl olur ? Bizce çok güzel olur.

Esenboğa Havalimanı Transfer

Günün hangi saatinde olursa olsun, ister Esenboğa Havalimanı’ ndan isterseniz Ankara’ nın dört bir yanından ulaşımınızı en güvenilir ve en ekonomik şekilde sağlıyoruz.

Transfer Hizmetlerimiz 3 kategoride sınıflandırılmıştır.

Ekonomik Transfer

Ankara Havaalanı Transfer

Bu hizmetimiz ulaşımınızı sağlayan araçlarımızın tür ve özellikleri kapsamında fiyatlandırılmış olup, yine kişiye özel olarak icra edilmektedir.

VIP Transfer

Şehirlerarası Transfer

Havalimanı’ na gidip siyah renkli VIP minivanları görmemek mümkün değildir. Bu araçlar VIP Transfer hizmeti vermektedir. VIP Araçlar şirketimizde de bulunmaktadır.

Minibüs Transferleri

Paylasim

Kalabalık bir grubunuz veya çok sayısa bagajınız varsa, birkaç taksi tutmak yerine tek bir araçla daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Minibüslerimiz emrinizdedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Şoförlü Araç Kiralama : Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şehirlerarası Vip Transfer : Bir şehirden başka şehire gitmek hiç bu kadar konforlu ve kolay olmamıştı.

Kurumsal şirketlerin ve seyahat gruplarının ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunuyoruz. Şirket şoförlerinden daha kaliteli sürücülerimiz fark yaratıyor.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Leave a Reply

Call Now Button
WhatsApp chat