Ankara Havaalanı Shuttle

Dünya geneli neredeyse bütün ülkelerde havaalanı şehir merkezine oldukça uzaktır. Uzaklık söz konusu olduğunda ise konunun içerisine trafik, ulaşım araçları sorunu dahil olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Başkenti Ankara’nın tek havaalanı olan Esenboğa Havalimanı Ankara’nın Akyurt ilçesi ve Çubuk ilçesinin sınırındadır.

Şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunan Ankara Esenboğa Havalimanına; Ankara’nın çeşitli bölgelerinden özel araçlar ile trafik durumuna bağlı olarak 30 dakika ile 60 dakika içinde ulaşılabilir.

Havaalanına ulaşımınızı eğer özel araçlar ile yapamayacaksanız muhtemelen havaalanı otobüslerini ya da ticari taksi kullanımında bulunmanız gerekecektir.

İşte tam bu noktada Havaalanı Shuttle hizmetimiz devreye girecektir.

Sizleri ticari taksilerin faiş fiyatlarından, toplu taşıma araçlarının her durakta durup kalkmalarından kurtaracak grup üyelerinin bulunduğu lokasyona göre;

Esenboğa Havaalanına en uzak grup üyesini alarak Shuttle Hizmetine başlayıp Esenboğa Havaalanına en yakın grup üyesini aldıktan sonra, Ankara Esenboğa Havaalanı’na en kısa ve en sakin yolları kullanarak ulaşımınızı sağlayacaktır.

Toplu halde biyerden başka bir yere gitmek oldukça zordur. Bu zorluğa uzaklıkla eklendiğinde büyük problemleri beraberinde getirmektedir.

Öyleki sadece kendi ulaşımınız zor sağlayabilecek yerlere başkalarının da ulaşımını sağlamak durumunda kalmanız işinizin zor olduğunun göstergesidir.

İşte tam bu sırada karşınızda üzerinizden bütün zorlukları ve sıkıntıları alabilecek bir hizmet..!

Ankara Shuttle Hizmeti

Shuttle’ın İngilizce’de karşılığı Türkiye’de toplu taşıma aracı olan ”Dolmuş’tur”.

Havaalanı Shuttle transfer sistemi ise şöyle işlemektedir. Aynı bölgeden aynı gruba ait insanların uzaklık ve saatlerine göre verilen adresten alımının yapılması ve havaalanına ulaştırılmasıdır.

Aynı şekilde grup havaalanına geldiğinde ise yine araç grubu karşılayıp en yakın adresten en uzak adrese göre dağıtım yapacaktır.

Shuttle Hizmetini sıklıkla kullanan Gruplar ise;

Sporcu Grupları, Öğrenci Grupları, Dernek, Vakıf Üyeleri…

Ankara Havaalanı Shuttle

havaalani-shuttle
Ankara Havaalanı Shuttle

Ankara Havaalanı Shuttle Hizmeti Avantajları

  • Aynı anda tek araç ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.
  • Farklı araçlara ayrı ayrı ücret ödemezsiniz.
  • Daha az ücret öder daha fazla kişinin ulaşımını sağlayabilirsiniz.
  • Grubunuz havaalanına eksiksiz bir şekilde ulaşmış olur.
  • Uçuşa yetişememe gibi sıkıntılar ortadan kalkar.
  • Bu hizmetin avantajlarından yararlanmak için hemen arayınız..! +905455324616

 Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Paylaşımlı Transfer

Şehirlerarası Vip Transfer

Ankara Şoförlü Araç Kiralama 

Sosyal Medyada Biz

Call Now Button
WhatsApp chat