Ankara Antalya Alanya Transfer

Ankara Antalya Alanya Transfer Hakkında Blog Yazımız.

Günümüzde adı yeni duyulmuş fakat sektör olarak eski oluşumlardan olan taşımacılık sistemi, VIP Transfer hizmeti 2019 yılının sonunda görülmüş küresel bir hastalık salgını nedeniyle yerli turistler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’ ye gelen yabancı turistlerin ulaşımında kullanılan VIP araçlar artık yerli turistlere de hizmet vermeye başlamıştır.

Salgının en çok yayılacağı yerler arasında toplu taşıma araçları otobüs, uçak vs gibi araçların kullanımı azalmış ve yerine kişiye özel hizmet verilen Sedan ve VIP araçlar önem kazanmıştır.

Yerli turistlerin tatil için kullandığı popüler transferler; Ankara Bodrum Transfer ve Ankara Antalya Transfer hizmetleri’ dir.

Ankara Antalya Transfer Hizmeti

Ankara’ dan bir aile ya da arkadaş grubunun toplu olarak seyahat edebilme imkanı ve yolculuğu bir eğlenceye dönüştürme imkanı olarak görülmektedir. Şöyle ki rezervasyon adresi ve rezervasyon saatinde özel olarak dezenfekte edilmiş bir aracın hali hazırda bekliyor olması, salgın ve hastalıklara karşı eğitimli ve dikkatli bir şoförün aracı kullanıyor olması ( Seyahat süresi boyunca maskeli araç kullanması ) hem içinizi rahatlacak hem de özgürce seyahat etme olanağı sunacaktır.

Araçlarımıza sonradan ilave ettiğimiz eğlence paketleri (TV, Playstation, Yolcuya özel ses sistemi) yolculuk boyunca arkadaşlarınızla ya da ailenizle oldukça güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Avantajları

Ankara’ dan Antalya’ya Transfer hizmeti satın alarak seyahat etmek için geçerli nedenleri sizler için sıraladık.

  • Kişiye Özel Hizmet : Araçta sadece siz ve sizin misafirleriniz olacağı için rahatça ve konfor seviyesi yüksek bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon : Aracımız her seyahat öncesi profesyonel şirketler tarafından dezenfekte edilmektedir. Dolayasıyla temizliğinden emin olduğunuz bir araçla seyahat etmenin mutluluğu size yetecektir.
  • Test : Şirket olarak personellerimizi periyodik olarak testlere tabi tutmaktayız. İsterseniz seyahatiniz öncesi size özel olarak sürücümüze test yaptırma imkanımız mevcuttur.
  • Bütçe ve Ekonomi : VIP Transfer Hizmeti araçtaki toplam yolcu sayısının uçak bileti masrafından daha da ekonomiktir.
  • Zaman Tasarrufu : Ankara Antalya Transferi; uçakla ulaşımdan daha kısa sürmektedir. VIP Transferle yaklaşık 5 saatte Antalya’ya ulaşmış oluyorsunuz.

Ankara Antalya Transfer Rotası

Ankara’dan Antalya’ya seyahat etmek için 2 güzergah mevcuttur. Eğer sizi Antalya’nın Batısına ya da Merkezi’ne bırakacaksak Afyon güzergahını, eğer doğusuna bırakacaksak, Konya güzergahını seçeriz.

Ankara – Afyon – Antalya Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Eskişehir istikametine verir ve Sivrihisar’a kadar hiç sapmadan devam eder. Sivrihisar kavşağından Afyon istikametine saptıktan sonra Afyona varır.

Afyon’ da kısa bir mola verilebilir. Biz şirket olarak sağlık açısından İKBAL tesislerini öneriyoruz.

Ankara-Antalya-Transfer

Moladan sonra Keçiborlu’ya kadar devam etmekteyiz.

Keçiborlu’ dan sonra tekrar 2 güzergah seçenek mevcut Isparta ve Burdur güzergahı. Eğer Antalya Havalimanı, Aksu, Belek, Kadriye Tarafına gidiyorsanız Isparta güzergahını, Merkez, Kemer tarafına gidiyorsanız Burdur güzergahını kullanırız.

Ulaşımınızı sağ salim bitirdikten sonra sürücümüz istirahat etmek için oteline yerleşir.

Ankara – Konya – Antalya Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Gölbaşı – Konya yoluna çevirir. Konya’ nın Kulu ilçesinden Konya – Antalya yönüne sapar.

Konya’ dan Seydişehir istikametine devam edip, Seydişehir’ de isterseniz şirketçe önerdiğimiz Zirve Tınaztepe tesislerinde kısa bir mola verip Akseki’ ye doğru seyahatimize devam edebiliriz.

Ankara-Antalya-Transfer2

Akseki’ den sonra yol direkt olarak Antalya’ nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç mahallesine çıkarmaktadır.Ankara Antalya Transferinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tatilinizin bitiminde Antalya Ankara Transferinizi yapmak için görüşmek üzere.

Bu güzergahın Antalya merkez bölgesine ulaşım için kullanımı çok avantajlı değildir. Bu güzergah Ankara’ dan Side, Manavgat ve Alanya Transferlerinde kullanılması hem zaman hem de yakıt yönünden avantajlıdır.

Transfer Araçlarımız

Söz konusu Ankara Antalya ya da Antalya Ankara Transferiniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı, Gemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Call Now Button
WhatsApp chat