Şehirlerarası Vip Transfer Siz İsteyin Biz Götürelim

 Tüm dünyanın başında bulunan Covid-19 salgını tüm sektörleri olumsuz yönde etkilediği gibi Şehirlerarası Vip Transfer firmalarını da aynı şekilde olumsuz etkilemiştir. Havalimanları kapatılmış uçuşlar sadece zorunluluk halinde kullanılacak şekilde kısıtlanmıştır. İnsanların birbiriyleriyle yakın muhabbete girmesi sakıncalı olacağı nedeniyle insanların diğer insanlarla arasına sosyal mesafe ( 1,5m ) koyması uygun görülmüştür.

Pandemi süreci ilan edildiğinde zorunluluk hali dışında şehirlerarası trafik kısıtlanmıştı. Salgının etkisi azalmaya başladıkça kısıtlamalar kaldırılmaya başlandı fakat hastalık az da olsa etkisini göstermeye devam etmekte. İşte bu nedenle yine insanlar toplu alanlarda bulunmamalı ve seyahat etmemelidir. Çünkü tanımadığınız insanların hastalığı taşıyıp taşımadığını bilememektesiniz. Özellikle ekonomik yönden dolayı uçaklarda sosyal mesafe konmamakta 3 sıra olan koltuklarda tek koltuk boş bırakılmamaktadır.

Ayrıca uçak şirketleri pandemi sonrası biletlere yaptığı zamlardan dolayı seyahat süresi avantajı dışında başka hiçbir avantajı kalmamıştır.

Şehirlerarası Vip Transfer Bütçe Dostu

Şöyleki 5 kişilik bir aile uçakla Ankara’ dan İstanbul ‘ a gitmek istese bu havalimanı ulaşımları dahil 6000 TL gibi bir maliyet ortaya çıkıyor. 5 kişilik bir aile Ankara İstanbul Vip Transfer hizmeti aldığında ise 4500 TL ödüyor. 1500 TL gibi bir tutarda kar elde ediyor.

Türkiye içinde nereye giderseniz gidin Şehirlerarası Vip transfer hizmeti birçok yönden daha da avantajlı hale geliyor. Üstelik haliyle toplu taşıma halen hastalık kapma riskini artırmaktadır. İşte bu durumda riski en az seviyeye indirmek için.

Şehirlerarası Vip Transfer hizmeti akıllara ve mantığa en uygun seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehirlerarası Vip Transfer hizmetinin avantajlarını sizler için maddeler halinde ekliyoruz.

Şehirlerarası Vip Transfer Hizmetinin avantajları

  1. Seyahatten önce size özel dezenfekte edilmiş araçlarımızla hastalığın bulaş riski en aza iner.
  2. Yolculuk esnasında mola gerekmedikçe verilmez. 
  3. Araç size ait olduğu için tanımadığınız insanlarla seyahat etmek zorunda kalmazsınız.
  4. Şoförümüzün sağlık kontrolleri yola çıkmadan 2 gün önce yapılır. Tüm personellerimiz kişisel izolasyona önem vermektedir.
  5. Yolculuk boyunca yolcularımızın ve kaptanımızın maske takması zorunludur.
  6. Araçlarımızda sürekli ulaşabileceğiniz dezenfektan – kolonya servis edilir.

Şehirlerarası Vip Transfer Acil Durumlar

Gideceğiniz Şehre elbette her an uçuş bulmak kolay değildir. Eğer Yurt dışından da geliyorsanız uçaktan başka toplu taşıma araçlarına aktarma yapmanız ise kolay olmayacaktır. Her ne kadar YHT, A.Ş.T.İ Transferlerimiz olsa da gideceğiniz Gar’da bekleyeceğiniz süre, bilet bulamama imkanını da düşünecek olursak epey bir zaman kaybı yaşamanız söz konusu olacaktır. Tatiliniz ya da ziyaretinizden bu zaman kayıplarını Sehirlerarası Vip Transfer hizmetimizi kullanarak çıkarmaya ne dersiniz?

İşte İmkan

Ankara Transfer Hattı; her zamanki gibi hizmet sınırlarını zorlayacak adımları atmaya devam ediyor…

Siz değerli misafirlerimize özel fırsatlarla sehirlerarası transfer hizmetini en güzel şekillerde sunarak tatilinizin, ziyaretinizin problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Söz konusu transfer olunca akla ilk olarak Ankara Transfer Hattı’nın geldiğini hatırlatarak Ankara Esenboğa Havaalanından başlamalı;

Kırıkkale Transfer, Çorum Transfer, Çankırı Transfer, Kayseri Transfer, Konya Transfer, Kulu Transfer, Aksaray Transfer, Nevşehir Transfer, Kırşehir Transfer, Bolu Transfer, Adapazarı Transfer hizmetlerini vermekteyiz.

Ayrıca Ankara şehir merkezinden tatil bölgelerine de transfer hizmetleri vermekteyiz.

Tatil bölgelerinin uzaklıklarını sizler için paylaşıyoruz. Sayfanın sonunda bulabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanından gideceğiniz ülkeye ya da şehre direkt uçuş bulmak bazen mümkün olmamaktadır.Yurt Dışı Aktarmanız İstanbuldan mı?

Aktarma olacağınız uçağı kaçırdınız mı?

Ankara Acil Transfer

Yetişemem deyip üzülmeyin çünkü bu sorunu Ankara Transfer Hattı olarak ortadan kaldırdık aradığınız andan itibaren 20 dakikada araçta olacağınıza garanti veriyoruz. Ankara – Sabiha Gökçen arasını 3,5 saate indirdik.(Acil Transferlerle ilgili fiyat alınız..)

Şehirlerarası Vip Transfer Araçları

Günler, aylar hatta yıllar çok çabuk geçmekte ve dolayısıyla ticari araçlar da haliyle eskimektedir. Ankara Transfer Hattı Yenilik ilkesini sürekli göz önünde bulundurarak bünyesinden bulunan araçlarını sürekli takip etmektedir. Verdiğimiz hizmeti aksatmamak adına araçlarımızı garanti süreleri dolduğunda yeni araçlar ile değiştirmekteyiz.

Esenboğa Transfer Hattı

Esenboğa Havaalanı – Ankara Merkez Bölge ya da çevre iller arası araçlarımız sürekli seferlerde bulunmaktadır. Transfer Hizmetini tek seferlik ya da sınırlı seferler ile yapmamaktayız, toplam transfer hacmimiz sayesinde Araçlarımız 7 Gün 24 Saat Esenboğa Havaalanına giriş çıkış yapmaktadır.  Firmamız gece transferlerinde olası aksama yaşamamak için gece transferlerinde nöbetçi sürücüler kullanmaktadır. 3 vardiyalı sistemle 24 saat kesintisiz, aksamasız hizmet vermektedir.

Ankara Alan Transfer

Son yıllarda odağı üzerine çeken hizmetlerden biri olan Ankara Alan Transfer, Ankara Esenboğa Transfer hizmetleri taşımacılık sektöründeki yerini almakla beraber zamanla artan talepler nedeniyle hizmet kalitesinden ödün veren firmalar ortaya çıkmıştır. Sektörde tek bir firmanın olmasının sektörü ele geçirme açısından eksileri olmakla beraber çok sayıda firma olmasının da hizmet kalitesinin düşmesi ve fiyat rekabeti gibi sorunları meydana getirmektedir.

BELEK495 KM
SİDE495 KM
FETHİYE629 KM
KAŞ661 KM
KALKAN666 KM
DALAMAN672 KM
MARMARİS668 KM
DİDİM699 KM
BODRUM729 KM
DATÇA735 KM
ŞEHİRLERARASI VİP TRANSFER

Bizi Takip Edin !

Ankara Esenboğa Havalimanı Transferleri için tıklayın.

Translate »
Hemen Ara !