Şehirlerarası Transfer Hizmeti 2023

Şehirlerarası Transfer Hizmeti 2021 yılı bilgilendirme ve sektör beklentileri hakkında blog yazımız.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti

Şehirlerarası Transfer Hizmeti bulunduğunuz şehirden iş, gezi, tatil ya da herhangi bir amaçla başka bir şehre gitmenizi kolaylaştıracak; kalabalık grupların birden fazla araç yerine tek bir araçla seyahat edebileceği yeni nesil profesyonel ulaşım hizmetidir.

Söz konusu tatil ya da gezi olduğunda bir grup üyelerinin aynı araçla seyahat etme imkanı tatilin ya da gezinin eğlence katsayısını oldukça arttıracaktır.

İş gezilerinde seyahat süresince toplantılarınızı yapabilir ya da sunumlarınıza hazırlanma imkanı bulabilirsiniz.

2020 Yılı Şehirlerarası Transfer Hizmeti

2019 Yılının sonunda Çin’ in Wuhan kentinde ortaya çıkan, kısa bir süre içerisinde tüm dünya’ yı etkisi altına almış Covid-19 Coronavirus ülkemizi birçok sektörde olumsuz etkilediği gibi Turizm sektörünü de olumsuz olarak etkilemiştir.

Virüsün yayılma hızı arttıkça ilk olarak insanların sosyalleşmeye kapanmaları ve devletin almış olduğu trafiği azaltacak kısıtlamalar nedeniyle turizm sektörü tekrar büyük bir yara almıştır.

2020 Yılının ilk aylarında kısıtlamalar çok sıkı tutulup şehirlerarası trafik durmuştur. 2020 Mayısta alınan esneme kararları yaz aylarında turizme biraz can suyu vermiştir.

Otellere yapılan rezervasyonlar artmaya başlamış, Haziran ayında uçak seferleri kısmi olarak başlamıştır.

Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Artık insanlar toplu alanlar ya da toplu taşıma gibi riskli bölgelerden uzak durmaya çalışmışlar ve kendilerine ait güvenli bölgeleri tercih etmeye başlamışlardır.

Şehirlerarası toplu ulaşımda otobüsler yarı kapasiteli çalışmış, oteller veya tatil yerleri kapasite şartıyla hizmet verebilmiştir.

Kısıtlamalardaki esnemeler turizm sektörünün kişiye özel taşımacılık koluna olumlu yönde yansımış olup, kısa bir süre içerisinde rezervasyonlar artmaya başlamıştır.

Yaz sezonunda Şehirlerarası Transfer hizmetine rağbet oldukça artmıştır. Özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerine Ankara’ dan her gün araçlarımız hareket etmiş, virüsün sonuçları kişiye özel hizmet olan bu hizmete olumlu yönde etki etmiştir.

2021 Yılı Şehirlerarası Transfer Hizmeti

Bu yazı 09 Mart 2021 tarihinde yazılmıştır. Bu tarih itibariyle devletin aldığı esneme kararları yaz sezonunda tatile gitmek isteyenlere büyük bir ümit vermiştir. Şuan için Haziran, Temmuz, Ağustos aylarına rezervasyon almaya başlamış bulunmaktayız.

Başlıca Transfer Rezervasyonları

  • Ankara – Bodrum
  • Ankara – Kuşadası
  • Ankara – Antalya

2021 Yılında sektörümüz açısından Virüsün yayılma hızı azaldıkça hizmetimize olan talebin artmasını beklemekteyiz.

Covid – 19 Önlemleri

Ülkemizde pandemi ilan edilmeden önce şirketimiz tüm senaryoları değerlendirerek virüse karşı alınacak önlemleri yakından takip etmiş, tüm personeline gerekli önlemleri benimsetmiştir.

Öncelikle en çok tercih edilen araçlarımızdan olan Mercedes – Benz Vito’ ları sürücü ve yolcu arasındaki hava akışını dahi değiştirebilecek sistemlerle donattık. Klima sistemlerini UV cihazlarıyla daha güvenli hale getirdik.

Personellerimize periyodik olarak test yaptırmaya başladık. En küçük rahatsız halinde iş başı yaptırmadık.

Müşterilerimizden her seyahat için HES kodu istemeye başladık. Seyahat sonrasında herhangi bir rahatsızlık durumunda iletişime geçmesini rica ettik.

Peki biz kimiz?


Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı

Şirketimiz Gemak VIP Turizm 2015 yılında karayolu taşımacılığı hizmetlerinin bir kolu olan Havaalanı Transfer hizmetini Ankara Transfer Hattı adıyla değerli Ankara halkına ve Ankara’ ya gelecek olan yerli, yabancı misafirlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ankara Transfer Hattı kurulduktan kısa bir süre sonra hit olmuş ve markalaşmıştır. Son zamanlarda Ankara’ da Transfer Hizmeti satın alacak kişi veya kurumların aradıkları ilk şirket haline gelmiştir.

Şirketimiz bu hizmet kolunda hizmet vermeye başlamadan önce mevcut hizmet verenlerin açıklarını ve hatalarını araştırarak aynı hataları yapmamak adına geniş bir etüd yapmıştır.

Hizmetlerimiz

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer

İster evinizden isterseniz iş yerinizden havalimanına ya da Havalimanı’ndan istediğiniz yere çağdaş, güvenli ve konforlu ulaşımın yeni ismi.

Ankara Şehirlerarası Transfer

Şehirlerarası Transfer

Tatile, iş seyahatine, seminere, kongre ya da deplasmanda bir futbol maçına ailenizle, grubunuzla, iş arkadaşlarınızla ya da sadece kendiniz gitmek istiyorsunuz fakat aracınız müsait değil mi?

Toplu taşıma araçlarını ya da kendi aracınızı kullanmak istemiyor musunuz ? Trafik cezalarında ve kazalardan korkuyor musunuz ?

O halde size iyi gelecek bir hizmetimizden bahsedelim.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

 Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şirketimiz Hakkındaki Yorumları Aşağıdaki Bağlantılara Tıklayarak Görebilirsiniz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Ankara Transfer Hattı Google Haritalar Yorumları

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Gemak VIP Turizm YouTube Kanalı

Translate »
Hemen Ara !