Şoförlü Araç Kiralama 2022

Şoförlü Araç Kiralama 2022 yılı bilgilendirme ve hizmet içeriklerini tanıtma yazımız.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Turizm taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmaların, müşterilerine şirket bünyesindeki araçları ve yine şirket bünyesinde bulunan sürücülerle birlikte saatlik, günlük ve uzun dönem olarak kiralamasıdır.

Şoförlü Araç Kiralamaya Dahil Olan Hizmetler

Standart bir şoförlü araç kiralama hizmeti satın aldığınızda; genellikle sürücünün harcırahı ve 100 kilometre kullanımlık yakıt fiyatlara dahildir. Başlangıç noktasından itibaren 8 saat ve 100 kilometre limitini aşmadığınız sürece ekstra ücret ödemezsiniz.

Peki ya bu standart kiralama dışında bir programınız varsa.

Programınız başlangıç noktasından itibaren 100 kilometreyi geçerse fazla olan her kilometre için ekstra fiyat hesaplanmaktadır.

Eğer programınız 8 saatten daha fazla sürerse fazla olan her 1 saat için ekstra ücretlendirme yapılır.

Şehir dışındaki birkaç günlük programlar için de sürücünün konaklama masrafları tarafınıza ait olacaktır.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetini Kimler Kullanabilir ?

Yukarda içeriğini ve avantajlarını anlattığımız bu eşsiz hizmeti genellikle toplu taşıma ya da ticari taksi kullanmayan kişiler ya da araç kullanmaya vakti olmayan kişiler kullanılmaktadır.

Şöyle ki eğer ikametinizin bulunduğu şehirden başka bir şehirde programınız varsa ve orada sizin kullanmanız için özel bir araç bulunmuyorsa Şoförlü Araç Kiralama hizmeti satın alarak tüm programınızı hiç bir aksama ve zaman kaybı yaşamadan kolayca bitirebilirsiniz.

Portföyümüzden aldığımız istatistiklere göre Şoförlü Araç Kiralama Hizmetini en çok kurumsal şirketler kullanmaktadır. Hali hazırda bulunan araçlarının programları yoğun olan bu şirketler, araç kiralamak yerine şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanarak misafirlerini, yöneticilerini ya da heyetlerini en güzel şekilde ağırlayarak memnun edebilmektedir.

Şehirlerarası Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Şehir içinde rahatlığına alıştığınız bu eşsiz hizmeti şehir dışındaki programlarınız için de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Siz sadece işinizi düşünün. Programınız nerede olursa olsun en kolay ulaşım seçenekleri burada.

Başka şehirlerdeki toplantılara ya da organizasyonlara katılmak için artık ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir hizmet var.


Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı

Şirketimiz Gemak VIP Turizm 2015 yılında karayolu taşımacılığı hizmetlerinin bir kolu olan Havaalanı Transfer hizmetini Ankara Transfer Hattı adıyla değerli Ankara halkına ve Ankara’ ya gelecek olan yerli, yabancı misafirlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ankara Transfer Hattı kurulduktan kısa bir süre sonra hit olmuş ve markalaşmıştır. Son zamanlarda Ankara’ da Transfer Hizmeti satın alacak kişi veya kurumların aradıkları ilk şirket haline gelmiştir.

Şirketimiz bu hizmet kolunda hizmet vermeye başlamadan önce mevcut hizmet verenlerin açıklarını ve hatalarını araştırarak aynı hataları yapmamak adına geniş bir etüd yapmıştır.

Hizmetlerimiz

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer

İster evinizden isterseniz iş yerinizden havalimanına ya da Havalimanı’ndan istediğiniz yere çağdaş, güvenli ve konforlu ulaşımın yeni ismi.

Ankara Şehirlerarası Transfer

Şehirlerarası Transfer

Tatile, iş seyahatine, seminere, kongre ya da deplasmanda bir futbol maçına ailenizle, grubunuzla, iş arkadaşlarınızla ya da sadece kendiniz gitmek istiyorsunuz fakat aracınız müsait değil mi?

Toplu taşıma araçlarını ya da kendi aracınızı kullanmak istemiyor musunuz ? Trafik cezalarında ve kazalardan korkuyor musunuz ?

O halde size iyi gelecek bir hizmetimizden bahsedelim.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

 Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şirketimiz Hakkındaki Yorumları Aşağıdaki Bağlantılara Tıklayarak Görebilirsiniz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Ankara Transfer Hattı Google Haritalar Yorumları

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Gemak VIP Turizm YouTube Kanalı

Translate »
Hemen Ara !