Ankara Şoförlü Araç Kiralama 2023 Fiyatları

Ankara Şoförlü Araç Kiralama 2022 Fiyatları hakkındaki blog yazımız.

Fiyatlardan önce bu eşsiz hizmet hakkında bilgiye sahip olmayan kişiler veya daha önce bu tarz bir hizmet satın almamış kişiler için hizmetimizden kısaca bahsedelim.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Adı üstünde Şoförlü Araç Kiralama; özel şoförlük hizmetini ve aracı kiralayıp, herhangi bir parti, düğün, organizasyon ya da iş programında ulaşımınıza büyük kolaylık sağlayan bir hizmettir.

Katılmanız gereken her ne program varsa bu hizmet sayesinde ulaşımınız çok kolay olacak, şoförümüz sizi araç kullanmaktan kurtarırken siz bu esnada programdaki sunumunuza rahatça hazırlanabilecek ya da telefonda yeni bağlantılarınızla ticaret yapabileceksiniz.

Araçlarımızda bulunan 4,5G hızındaki internet modemi sayesinde bağlantınız hiç kopmayacak şahsi bilgisayarınızdan işlerinizi kontrol edebileceksiniz.

Şarjınız mı az ? Endişeye gerek yok 220V prizlerimiz ve araçta bulunan orijinal şarj aletlerimiz sayesinde bataryanız hep %100 kalabilecek.

Acıktığınızı hissetiniz fakat bir şeyler yemek için zaman bulamadıysanız sizler için özel hazırlanmış en kaliteli ve taze atıştırmalıklar araçlarımızda bulunan ikram dolaplarında mevcuttur.

Programınızın bitiminde kafanızı biraz dağıtacak, multimedya sistemi ve oyun konsolu yoğun trafikte size keyifli dakikalar yaşatacaktır.

Gemak VIP Turizm olarak ihtiyacınız olabilecek her şeyi önceden düşünüp araçlarımıza ekstra olarak eklettirdik.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama 2023 Yılı Fiyatları

Belki de yukarda saydığımız özellikler bazı müşterilerimiz için hizmet anında paha biçilmeyecek şeyler haline gelecektir. Fakat müşterilerimiz için hizmet içinde vermiş olduğumuz ekstra hizmetler fiyatlarımızı belirlerken standartlar içine alınmıştır. Yani bu ekstra hizmetler fiyatlarımıza dahildir.

Standart VIP Şoförlü Araç Kiralama hizmetinin kullanım limiti başlangıç noktasından itibaren 100 kilometre ve 8 saattir.

ARAÇFİYAT
VIP MERCEDES VITO2750 TL
SEDAN 2000 TL
ANKARA ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA 2023 FİYATLARI

Hakkımızda

Ankara Transfer Hattı

Şirketimiz Gemak VIP Turizm 2015 yılında karayolu taşımacılığı hizmetlerinin bir kolu olan Havaalanı Transfer hizmetini Ankara Transfer Hattı adıyla değerli Ankara halkına ve Ankara’ ya gelecek olan yerli, yabancı misafirlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ankara Transfer Hattı kurulduktan kısa bir süre sonra hit olmuş ve markalaşmıştır. Son zamanlarda Ankara’ da Transfer Hizmeti satın alacak kişi veya kurumların aradıkları ilk şirket haline gelmiştir.

Şirketimiz bu hizmet kolunda hizmet vermeye başlamadan önce mevcut hizmet verenlerin açıklarını ve hatalarını araştırarak aynı hataları yapmamak adına geniş bir etüd yapmıştır.

Hizmetlerimiz

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer

İster evinizden isterseniz iş yerinizden havalimanına ya da Havalimanı’ndan istediğiniz yere çağdaş, güvenli ve konforlu ulaşımın yeni ismi.

Ankara Şehirlerarası Transfer

Şehirlerarası Transfer

Tatile, iş seyahatine, seminere, kongre ya da deplasmanda bir futbol maçına ailenizle, grubunuzla, iş arkadaşlarınızla ya da sadece kendiniz gitmek istiyorsunuz fakat aracınız müsait değil mi?

Toplu taşıma araçlarını ya da kendi aracınızı kullanmak istemiyor musunuz ? Trafik cezalarında ve kazalardan korkuyor musunuz ?

O halde size iyi gelecek bir hizmetimizden bahsedelim.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

 Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şirketimiz Hakkındaki Yorumları Aşağıdaki Bağlantılara Tıklayarak Görebilirsiniz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Ankara Transfer Hattı Google Haritalar Yorumları

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Gemak VIP Turizm YouTube Kanalı

Translate »
Hemen Ara !