KAYAK TRANSFER

Kayak Transfer, Kayak sezonun açılmasıyla Ankara Transfer Hattı

Elmadağ Transfer, Ilgaz Kayak Transfer, Kartalkaya Kayak Transfer, Kartepe Kayak Transfer ve Erciyes Kayak Transfer hizmetlerine başlamıştır.

Artık Kayak Transferleriniz Ankara Transfer Hattı farkıyla gerçekleşecek.

Karlı Dağ yollarında tecrübeli profesyonel çalışma arkadaşlarımızla bu zorlu sporu icra etmeniz için hizmetinizdeyiz…

Rezervasyon için Rezervasyon@ankaratransferhatti.com mail adresimizden ya da 05455324616 yapabilirsiniz.

Ankara – Elmadağ Kayak Merkezi Transfer

Ankara’ya en yakın kayak merkezi olan Ankara’nın bünyesinde barındırmış olduğu Elmadağ’dır.

Elmadağ’ı herkes bilir, Ankara’nın çoğu yerinden baktığınız zaman görebilirsiniz. Yıllarca Elmadağ ilçesiyle karıştırılmış olmakla beraber son yıllarda Ankara’da Kayak Turizminin canlanması sonucu bu karışıklık yavaş yavaş giderilmektedir.

Ankara’da bu sporun yapılması ise Ankara’ya ayrı bir önem arzetmektedir.

Her yıl Ankara Elmadağ Kayak Merkezine binlerce sporcu gelip kışın keyfini çıkarmakta ve kayak sporunu icra etmektedirler.

Firmamız olarak Ankara’mıza değer katan Elmadağ Kayak Merkezine Kayak Transferi hizmeti vererek büyük bir ulaşım problemini ortadan kaldırmış bulunmaktayız.

Ankara Kayak Transfer

Siz değerli misafirlerimizi Ankara Esenboğa Havaalanında karşılıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık mesafeyi yol aldıktan sonra sizi Kar’a teslim ediyoruz.

Eğer kalmayı düşünüyorsanız aracımız sizi konaklayacağınız otele bırakıp ertesi gün tekrar Elmadağ Kayak Merkezine ulaşımınızı sağlayacaktır.

Tatiliniz sona erdiğinde ise Kayak Merkezinden Esenboğa Havaalanına Transferinizi gerçekleştireceğiz.

Kastamonu – Ilgaz Kayak Merkezi

Elmadağ’a alternatif yakınlıktaki bir diğer Kayak Merkezi ise Kastamonu ilinin sınırları içinde bulunan 2000 metre zirveye sahip Ilgaz Dağıdır.

Çevresinde birçok konaklayacak otel vs bulunmaktadır. Kış Turizmi açısından gelişmiş bir kapasiteye sahiptir.

Bu kapasiteye rağmen belirli zamanlarda yoğunluğu kaldıramamaktadır. Bu nedenle konaklama rezervasyonlarını önceden yapmanızı tavsiye ederiz.

Eğer Günübirlik uğrayacaksanız sizin için sorun teşkil etmemektedir.

Ilgaz Kayak Transfer

Esenboğa Havaalanında Ilgaz Kayak Merkezine hareket etmek için hazırda bekleyen aracımız sizler iniş yaptıktan yaklaşık 2 saat sonra Ilgaz Kayak Merkezine ulaşacaktır. (Ulaşım saati yol durumuna göre değişkenlik göstermektedir.)

Günübirlik gidip-gelmek istiyorsanız aracımız sizi orada bekleyecek ve sonrasında dönüşünüzü sağlayacaktır.

Eğer tatiliniz günübirlik değilse Ilgaz Kayak Merkezinden çıkış yapacağınız tarih ve saatten önce yine aracımız dönüşünüz için hazırda bekleyecektir.

Bolu – Kartalkaya Kayak Merkezi

Konum itibariyle Bolu Şehir merkezinin 40 kilometre dışında Dörtdivan ilçesinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi Türkiye’nin en iyi kar kalitesine sahip 5 kayak merkezinden birisi olarak sıralanmaktadır.

Bölge’de çeşitli otel grupları bulunmakta ve bu otellerin telesiyej, teleski ve baby liftleri mevcuttur.

Kartalkaya Kayak Transfer

Esenboğa’dan hareket ettikten yaklaşık iki buçuk saat (200kilometre) sonra Köroğlu dağlarının zirvelerine ulaşıyoruz.

Sizleri konaklayacağınız otele yerleştirdikten sonra geri dönüşünüzde görüşmek üzere sizleri eşsiz manzaralarla başbaşa bırakıyoruz.

Transfer Araçlarımız

Söz konusu Ankara Çanakkale ya da Çanakkale Ankara Transferiniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Call Now Button
WhatsApp chat