VIP KAYAK TRANSFERİ !!!

Kayak Transfer açılmasıyla Ankara Transfer Hattı; Ankara Elmadağ Kayak Merkezine, Kastamonu Ilgaz Kayak Merkezine, Kartalkaya Kayak Merkezine, Kartepe Kayak Merkezine ve Kayseri Erciyes Kayak Merkezine Transferlere başlayacaktır.

Artık Kayak Transferleriniz Ankara Transfer Hattı farkıyla gerçekleşecek.

Karlı Dağ yollarında tecrübeli profesyonel çalışma arkadaşlarımızla bu zorlu sporu icra etmeniz için hizmetinizdeyiz…

Rezervasyon için Rezervasyon@ankaratransferhatti.com mail adresimizden ya da 08505324616 – 05455324616 yapabilirsiniz.

Ankara – Elmadağ Kayak Merkezi

Ankara’ya en yakın kayak merkezi olan Ankara’nın bünyesinde barındırmış olduğu Elmadağ’dır. Elmadağ’ı herkes bilir, Ankara’nın çoğu yerinden baktığınız zaman görebilirsiniz. Yıllarca Elmadağ ilçesiyle karıştırılmış olmakla beraber son yıllarda Ankara’da Kayak Turizminin canlanması sonucu bu karışıklık yavaş yavaş giderilmektedir.

Ankara’da bu sporun yapılması ise Ankara’ya ayrı bir önem arzetmektedir.

Her yıl Ankara Elmadağ Kayak Merkezine binlerce sporcu gelip kışın keyfini çıkarmakta ve kayak sporunu icra etmektedirler.

Firmamız olarak Ankara’mıza değer katan Elmadağ Kayak Merkezine Kayak Transferi hizmeti vererek büyük bir ulaşım problemini ortadan kaldırmış bulunmaktayız.

Ankara Kayak Transfer

Siz değerli misafirlerimizi Ankara Esenboğa Havaalanında karşılıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık mesafeyi yol aldıktan sonra sizi Kar’a teslim ediyoruz. Eğer kalmayı düşünüyorsanız aracımız sizi konaklayacağınız otele bırakıp ertesi gün tekrar Elmadağ Kayak Merkezine ulaşımınızı sağlayacaktır.

Tatiliniz sona erdiğinde ise Kayak Merkezinden Esenboğa Havaalanına Transferinizi gerçekleştireceğiz.

Kastamonu – Ilgaz Kayak Merkezi

Elmadağ’a alternatif yakınlıktaki bir diğer Kayak Merkezi ise Kastamonu ilinin sınırları içinde bulunan 2000 metre zirveye sahip Ilgaz Dağıdır. Çevresinde birçok konaklayacak otel vs bulunmaktadır. Kış Turizmi açısından gelişmiş bir kapasiteye sahiptir. Bu kapasiteye rağmen belirli zamanlarda yoğunluğu kaldıramamaktadır. Bu nedenle konaklama rezervasyonlarını önceden yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer Günübirlik uğrayacaksanız sizin için sorun teşkil etmemektedir.

Ilgaz Kayak Transfer

Esenboğa Havaalanında Ilgaz Kayak Merkezine hareket etmek için hazırda bekleyen aracımız sizler iniş yaptıktan yaklaşık 2 saat sonra Ilgaz Kayak Merkezine ulaşacaktır. (Ulaşım saati yol durumuna göre değişkenlik göstermektedir.) Günübirlik gidip-gelmek istiyorsanız aracımız sizi orada bekleyecek ve sonrasında dönüşünüzü sağlayacaktır. Eğer tatiliniz günübirlik değilse Ilgaz Kayak Merkezinden çıkış yapacağınız tarih ve saatten önce yine aracımız dönüşünüz için hazırda bekleyecektir.

Bolu – Kartalkaya Kayak Merkezi

Konum itibariyle Bolu Şehir merkezinin 40 kilometre dışında Dörtdivan ilçesinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi Türkiye’nin en iyi kar kalitesine sahip 5 kayak merkezinden birisi olarak sıralanmaktadır. Bölge’de çeşitli otel grupları bulunmakta ve bu otellerin telesiyej, teleski ve baby liftleri mevcuttur.

Kartalkaya Transfer

Esenboğa’dan hareket ettikten yaklaşık iki buçuk saat (200kilometre) sonra Köroğlu dağlarının zirvelerine ulaşıyoruz. Sizleri konaklayacağınız otele yerleştirdikten sonra geri dönüşünüzde görüşmek üzere sizleri eşsiz manzaralarla başbaşa bırakıyoruz.

VIP Minivan

1 - 9 Kişi
 • Kartalkaya   
 • Ilgaz               
 • Erciyes        
 • Elmadağ        
 • Kartepe        
 • Uludağ         

Minibüs

9 - 16 Kişi
 • Kartalkaya     
 • Ilgaz                 
 • Erciyes           
 • Elmadağ          
 • Kartepe        
 • Uludağ           

Ücretlendirmelerde Ankara Esenboğa Havaalanı başlangıç olarak alınmıştır. Bu ücret listesinde tek-yön tarifeler uygulanmıştır. Gidiş-Dönüş seferleri için lütfen fiyat alınız.

Online Rezervasyon İçin Tıklayınız

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın !

https://www.instagram.com/gemakvipturizm/?hl=tr

Call Now Button
WhatsApp chat