Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama

Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama hizmeti hakkında bilgilendirme yazımız.

Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama

20. Yüzyılda iş hayatında sınırların ortadan kalkması ve ticaretin globalleşmesiyle ülkeler arası insan trafiği artmaya başlamıştır.

Yurtdışına iş bağlantısı yapmaya gittiğinizde ulaşım sizin için nasıl zor olacaksa. Yurtdışından yaptığınız bağlantılarınız, iş yerinizde sizi görmeye geldiğinde ulaşım onlar içinde sorun haline gelecektir.

Misafirlerinizi karşılamak için hali hazırda başka işlerde kullandığınız şirket aracınızı ya da şahsınıza ait makam aracınızı görevlendirip onları meşgul etmek yerine.

Şirket şoförlerinizi aratmayacak profesyonel sürücülerimiz ve lüks VIP araçlarımızla gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayıp iş görüşmenizin daha iyi geçmesini istemez misiniz?

Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama Hizmeti Ekstraları

Şirketimizin her şoförlü araç kiralama hizmeti için belirlediği kriterleri aşağıda sıraladık.

Uçuş Takip Hizmeti : Özellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin İstanbul Havalimanı’ndan yapacağı aktarma uçağına yetişip yetişemediğini ya da Esenboğa havalimanına inecek uçak eğer erken inecekse misafirinizi bekletmemek adına operasyon ekibimiz tarafından 7/24 takip edilmektedir.

Profesyonel Karşılama Hizmeti : Misafirleriniz havalimanına indiği anda iletişime geçecek yabancı dil bilen sürücülerimiz, ellerinde bulunan name board ile havalimanı içerisinde bekleyip misafirlerinizi bulduktan sonra, bagajlara yardım edip araca yerleştirdiğinde misafirleriniz büyük bir kolaylık yaşayacaktır.

Dezenfeksiyon Hizmeti : Kendinizin ya da en az kendiniz kadar önemsediğiniz misafirlerinizin sağlığını düşünmez misiniz? Biz de misafirlerimizin sağlığını önemsiyoruz araçlarımızın temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini işinde uzman sertifikalı şirketlere yaptırarak işimizi şansa bırakmıyoruz.

Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama Hizmeti Avantajları

  • Şoförlü Araç Kiralama hizmetinde araç kiralamadaki gibi prosedürler yoktur. Sadece İsim soyisim ve TC. Kimlik numarası yeterlidir.
  • Şirketinize ait araçları meşgul edip mevcut işlerinizi aksatmazsınız.
  • Trafik cezaları tarafınıza yansıtılmaz.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Diğer Hizmetlerimiz

Havalimanı Transfer Hizmeti : Şehir merkezinden havalimanına ya da havalimanından şehir merkezine zahmetsiz yolculuğun yeni ismiyle tanışın.

Şehirlerarası Vip Transfer : Bir şehirden başka şehire gitmek hiç bu kadar konforlu ve kolay olmamıştı.

Kurumsal şirketlerin ve seyahat gruplarının ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunuyoruz. Şirket şoförlerinden daha kaliteli sürücülerimiz fark yaratıyor.

Leave a Reply

Call Now Button
WhatsApp chat