VIP TRANSFER ANKARA

Vip Transfer Hizmeti Ankara

Vip Transfer Hizmeti : Son yıllarda havayolu ulaşımının önem kazanmasıyla beraber havalimanına ulaşım seçenekleri arasında yer alan Vip Transfer hizmeti 2020 yılı itibariyle altın çağını yaşamaktadır.

2019 yılının son aylarında tüm dünya’yı etkisi altına alan Covid – 19 hastalığı, hizmet sektöründe kişiye özel olan tüm hizmetlere rağbeti arttırdığı gibi bu hizmetleri yeni insanlarla da tanıştırmıştır.

Vip Transfer söz konusu olduğunda havalimanı ulaşımı kullanımının yanısıra şehiriçinde ve şehirlerarasında da etkin bir şekilde kullanımaktadır.

Şehirlerarası Vip Transfer

Şehirlerarası Vip Transfer Hizmeti : Herhangi bir şehirden gitmek istediğiniz farklı bir şehire size özel olarak temin edilmiş Vip araçlarla seyahat etmek üzere taşımacılık sektör kolu olmuştur.

Şehirlerarası Transfer
Vip Transfer

Detaylı Blog yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

VIP Transfer Avantajları

  • Kişiye Özel Hizmet : Araçta sadece siz ve sizin misafirleriniz olacağı için rahatça ve konfor seviyesi yüksek bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon : Aracımız her seyahat öncesi profesyonel şirketler tarafından dezenfekte edilmektedir. Dolayasıyla temizliğinden emin olduğunuz bir araçla seyahat etmenin mutluluğu size yetecektir.
  • Test : Şirket olarak personellerimizi periyodik olarak testlere tabi tutmaktayız. İsterseniz seyahatiniz öncesi size özel olarak sürücümüze test yaptırma imkanımız mevcuttur.
  • Bütçe ve Ekonomi : VIP Transfer Hizmeti araçtaki toplam yolcu sayısının uçak bileti masrafından daha da ekonomiktir.

Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama

VIP Araçlarımızı sadece herhangi bir transfer hizmetinde değil, ulaşım ihtiyacına dair her alanda kullanabilirsiniz. Yurtiçi seyahat, turne, gezi ya da tatillerinizde de kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Diğer Hizmetlerimiz

Şoförlü VIP Araç Kiralama

Havaalanı VIP Transfer

Şehirlerarası VIP Şoförlü Araç Kiralama

VIP Transfer Araçlarımız

Söz konusu VIP Transferleriniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Call Now Button
WhatsApp chat