ANKARA HAVAALANI VIP TRANSFER

Ankara Havaalanı Transfer Shuttle Sektörü nasıl oluşmuştur?

 Dünya geneli neredeyse bütün ülkelerde havaalanı şehir merkezine oldukça uzaktır. Uzaklık söz konusu olduğunda ise konunun içerisine trafik, ulaşım araçları sorunu dahil olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Başkenti Ankara’nın tek havaalanı olan Esenboğa Havalimanı Ankara’nın Akyurt ilçesi ve Çubuk ilçesinin sınırındadır.

Şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunan Ankara Esenboğa Havalimanına; Ankara’nın çeşitli bölgelerinden özel araçlar ile trafik durumuna bağlı olarak 30 dakika ile 60 dakika içinde ulaşılabilir.

Havaalanına ulaşımınızı eğer şahsınıza ait araçlar ile yapamayacaksanız ya da sizi bir arkadaşınız bırakmayacaksa muhtemelen havaalanı otobüslerini ya da ticari taksi kullanımında bulunmanız gerekecektir.

İşte tam bu noktada Havaalanı Transfer hizmetimiz devreye girecek ve sizleri ticari taksilerin faiş fiyatlarından, toplu taşıma araçlarının her durakta durup kalkmalarından kurtaracak olup bulunduğunuz lokasyondan Ankara Esenboğa Havaalanı’na en kısa ve en sakin yolları kullanarak direkt olarak ulaşımınızı sağlayacaktır.

Dönüşlerinizde ise sizlerin karşılamasını sağlayacak kışın sıcak, yazın oldukça serin araçlarımız siz iniş yapmadan önce Ankara Esenboğa Havaalanın’ da hazır bekleyerek günün her saatinde en başta bahsettiğimiz sorunları yaşatmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz yerlere ulaşımınızı sağlayacaktır.

Ankara’nın En İyi ve En Güvenilir Ulaşım şirketi Ankara Transfer Hattı kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş çalışma arkadaşlarıyla üstün hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Ankara Havaalanı Vip Transfer Avantajları

  • Yoğun Trafikte Araç kullanmak zorunda kalmazsınız.
  • Aracınızı Güvensiz üzeri açık otoparklarda bırakmak zorunda kalmazsınız.
  • Yüksek fiyatlarda otopark ücreti ödemezsiniz.
  • Bilmediğiniz bir şehirde kaybolma riskiniz olmaz.
  • Gideceğiniz adrese en kısa yoldan ve en kısa zamanda ulaşırsınız.
  • Sevdiklerinizi güvenilir ellere emanet eder içiniz rahat bir şekilde uğurlarsınız.
  • Taksimetre düzenbazlığına uğramadan tek fiyat garantisi ile cebiniz her zaman güvende olur.
  • Toplu taşıma araçlarında ekstra zaman kaybetmezsiniz.
  • Uçuşu kaçırma riskiniz minimum seviyededir.
  • Ulaşım probleminiz ortadan tamamen kalkar.

Ankara Havaalanı Vip Transfer Fiyatları

Ankara Transfer Hattı Hakkında

Yukarıda bahsettiğimiz üzere bir Google aramasıAnkara’da bulunan Transfer şirketlerinin sıralandığı en geniş kelime olarak görülebilir.

Bu konuda ise şirketimiz olan Ankara Transfer Hattı ismi Ankara Transfer aramalarında ön sıralarda yerini almak için seçilmiş ve zamanla Ankara Havalimanı Transfer, Esenboğa Shuttle, Havaalanı Transfer Ankara gibi Anahtar kelimelerle arama yapıldığında hepsinde iyi bir sıralamaya sahip olmuştur.

 Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Paylaşımlı Transfer

Şehirlerarası Vip Transfer

Ankara Şoförlü Araç Kiralama 

Üyeliklerimiz

Trip Advisor Üyesidir.
Trip Advisor Üyesidir.
Ankara Transfer Hattı Armut.com Hizmet verenidir.
Armut.com Hizmet verenidir.

Bu hizmetin avantajlarından yararlanmak için hemen arayınız..! +90 545 532 46 16

Gemak VIP Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti.

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sosyal Medyada Biz

Translate »
Hemen Ara !