Ankara Bolu Transfer

Ankara Bolu Transfer hakkında blog yazımız.

Batı Karadeniz’ de Bir Doğa Harikası Bolu

Ankara’ dan İstanbul istikametine doğru devam ettiğinizde. İklimin yavaş yavaş karasal iklimden çıkıp Karadeniz iklimine döndüğünü görebilirsiniz. Çevreye baktığınızda etrafın yemyeşil olduğunu ve yüksek dağların olduğunu fark edeceksiniz.

Yaklaşık 1,5 saat sonra Batı Karadeniz’ in Harikası Bolu’ ya varmış olacaksınız.

Bolu İl Merkezine göre; DörtdivanYeniçağa ve Gerede İlçeleri doğuda, Mengen kuzeydoğuda, Göynük ve Mudurnu İlçeleri güneybatıda, Seben ve Kıbrıscık İlçeleri ise güneyde yer almaktadır. Bolu’nun, batısında Düzce ve Sakarya, güneybatısında Bilecik ve Eskişehir, güneyinde Ankara, doğusunda Çankırı, kuzeyinde Zonguldak ve kuzey doğusunda Karabük İlleri yer alır.

Vikipedi’ den alıntılanmıştır.

Bolu Tatil ve Kamp Bölgeleri

Coğrafi konumu gereği Bolu’ da tatil çeşitleri olarak; kültür turu tatili, kamp tatili ve kayak tatili yapmaya uygundur.

Yedigöller Milli Parkı

Bolu’ nun kuzey mevkinde bulunan Yedigöller Milli Parkı ismini, bölgede oluşan heyelanlar sonucu ortaya çıkmış göllerden almıştır.

Yedigöllerde yararlanabileceğiniz hizmetler : Doğa Kampçılığı, günübirlik piknik, trekking ve fotoğrafçılık gibi aktiviteler yapılmaktadır.

Abant Gölü

Yeraltında meydana gelen çökmeler sonucu ortaya çıkan Abant Gölü, deniz seviyesinden 1328m yüksekliktedir.

Abant aktiviteleri : Dinlenme, eğlence, spor, avcılık ve piknik yapmak mümkündür.

Kartalkaya Kayak Merkezi

Kartalkaya Kayak Merkezi Bolu’ nun doğu mevkinde Köroğlu Dağlarında bulunan bir kayak merkezidir. Zirve 2200 metredir. Bölgede oteller ve cafeler mevcuttur.

Ankara Bolu Transfer Hizmetleri

Söz konusu blog yazımız Bolu ilinin turistik amaçlı bilgilendirilmesi için ve de Ankara Bolu ulaşımının şirketimiz tarafından sağlanabildiğini bildirmek amaçlı yazılmıştır.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Şoförlü Araç Kiralama : Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şehirlerarası Vip Transfer : Bir şehirden başka şehire gitmek hiç bu kadar konforlu ve kolay olmamıştı.

Kurumsal şirketlerin ve seyahat gruplarının ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunuyoruz. Şirket şoförlerinden daha kaliteli sürücülerimiz fark yaratıyor.

Leave a Reply

Call Now Button
WhatsApp chat