Ankara Aydın Kuşadası Transfer

Ankara Aydın Kuşadası Transfer Hakkında bilgilendirme yazımız.

Hareket Yeri : Ankara, Merkez
Varış Yeri : Aydın, Kuşadası
Yolculuk Süresi : 8 Saat
Rota Uzunluğu : 697 Km

Günümüzde adı yeni duyulmuş fakat sektör olarak eski oluşumlardan olan taşımacılık sistemi, VIP Transfer hizmeti 2019 yılının sonunda görülmüş küresel bir hastalık salgını nedeniyle yerli turistler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

Türkiye’ ye gelen yabancı turistlerin ulaşımında kullanılan VIP araçlar artık yerli turistlere de hizmet vermeye başlamıştır.

Salgının en çok yayılacağı yerler arasında toplu taşıma araçları otobüs, uçak vs gibi araçların kullanımı azalmış ve yerine kişiye özel hizmet verilen Sedan ve VIP araçlar önem kazanmıştır.

Yerli turistlerin tatil için kullandığı popüler transferler; Ankara Bodrum Transfer, Ankara Kapadokya Transfer, Ankara Antalya Transfer, Ankara İzmir Transfer ve Ankara Aydın Kuşadası Transfer hizmetleri’ dir.

Ankara Aydın Kuşadası Transfer Hizmeti

Ankara’ dan bir aile ya da arkadaş grubunun toplu olarak seyahat edebilme imkanı ve yolculuğu bir eğlenceye dönüştürme imkanı olarak görülmektedir.

Şöyle ki rezervasyon adresi ve rezervasyon saatinde özel olarak dezenfekte edilmiş bir aracın hali hazırda bekliyor olması, salgın ve hastalıklara karşı eğitimli ve dikkatli bir şoförün aracı kullanıyor olması ( Seyahat süresi boyunca maskeli araç kullanması ) hem içinizi rahatlacak hem de özgürce seyahat etme olanağı sunacaktır.

Araçlarımıza sonradan ilave ettiğimiz eğlence paketleri (TV, Playstation, Yolcuya özel ses sistemi) yolculuk boyunca arkadaşlarınızla ya da ailenizle oldukça güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Avantajları

Ankara’ dan Aydın Kuşadası Transfer hizmeti satın alarak seyahat etmek için geçerli nedenleri sizler için sıraladık.

  • Kişiye Özel Hizmet : Araçta sadece siz ve sizin misafirleriniz olacağı için rahatça ve konfor seviyesi yüksek bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon : Aracımız her seyahat öncesi profesyonel şirketler tarafından dezenfekte edilmektedir. Dolayasıyla temizliğinden emin olduğunuz bir araçla seyahat etmenin mutluluğu size yetecektir.
  • Test : Şirket olarak personellerimizi periyodik olarak testlere tabi tutmaktayız. İsterseniz seyahatiniz öncesi size özel olarak sürücümüze test yaptırma imkanımız mevcuttur.
  • Bütçe ve Ekonomi : VIP Transfer Hizmeti araçtaki toplam yolcu sayısının uçak bileti masrafından daha da ekonomiktir.

Ankara Aydın Kuşadası Transfer Rotası

Ankara’dan Aydın Kuşadası’ na seyahat etmek için 2 güzergah mevcuttur. Aydın Merkez ya da civarına gidecekseniz Afyon – Denizli üzerinden eğer Kuşadası tatil bölgesine gidecekseniz. İzmir üzerinden gitmeniz daha mantıklıdır.

Ankara – Afyon – İzmir – Kuşadası Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Eskişehir istikametine verir ve Sivrihisar’a kadar hiç sapmadan devam eder. Sivrihisar kavşağından Afyon istikametine saptıktan sonra Afyona varır.

Afyon’ da kısa bir mola verilebilir. Biz şirket olarak sağlık açısından İKBAL tesislerini öneriyoruz.

Ankara-Kuşadası-Transfer
Ankara-Kuşadası-Transfer

Moladan sonra Manisa’ya kadar devam etmekteyiz. Manisadan 45 dakika sonra İzmirdesiniz. İzmir’ in girişinden otoyol bağlantısına bağlanarak Selçuk istikametine devam ediyoruz. Selçuktan sonra Kuşadasındasınız.

Ulaşımınızı sağ salim bitirdikten sonra sürücümüz istirahat etmek için oteline yerleşir.

Ankara – Afyon – Denizli – Aydın Rotası

Rezervasyonunuza istinaden seyahatinizin başladığı noktada, sürücümüz yönünü Eskişehir istikametine verir ve Sivrihisar’a kadar hiç sapmadan devam eder. Sivrihisar kavşağından Afyon istikametine saptıktan sonra Afyona varır.

Ankara-Aydın-Transfer
Ankara-Afyon-Denizli-Aydın Transfer

Afyondan Sandıklı ve Dinar’ ı geçtikten sonra Denizli’ ye varıyoruz. Denizli’ den Aydın yoluna devam ediyoruz. 1 saat sonra Aydın’ dayız.

Ulaşımınızı sağ salim bitirdikten sonra sürücümüz istirahat etmek için oteline yerleşir.

Transfer Araçlarımız

Söz konusu Ankara Aydın ya da Ankara Kuşadası Transferiniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Leave a Reply

Call Now Button
WhatsApp chat