Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü Vito Kiralama hakkındaki blog yazımız.

Havalimanı Transferlerinizde ya da Şehirlerarası Vip Transferlerinizde kullandığınız araçlarımızı saatlik, günlük, haftalık olarak sürücümüzle beraber kiralayıp işlerinizde büyük kolaylık sağlayabilir,

Ya da herhangi bir sebepten dolayı Ankara’ ya gelme durumunuz var ve sizi karşılayıp işleriniz bitirmenize yardımcı olacak kimse yok mu ?

Hayır, var !

Gemak VIP Turizm

Ankara sınırlarına girdiğiniz andan itibaren size özel rezerve edilmiş ekonomik, lüks ve VIP dizayn araçlarımız, kendi şoförünüzü aratmayacak profesyonel sürücülerimizle beraber emrinizdedir.

Ankara Şoförlü Vito Kiralama

Şehirlerarası Transfer
Şoförlü Vito Kiralama

Yolcu Taşımacılığı sektöründe hafif ticari araçlar segmentinde lider yine Mercedes – Benz‘ dir.

Mercedes – Benz 2014 yılının sonunda yeni nesil Vitoların özellikle dış görünümünü çağın ilerisinde bir şekilde dizayn etmiştir. Araç Minivan sınıfından çıkıp sedan ve minivan arasında lüks bir hale gelmiştir. Böylelikle VIP araç sıfatı kazanmıştır.

mb-vito

Vito fabrika çıkışında iç dizaynı çok sade bir şekilde olup, istenmediği sürece herhangi bir ekstra özellik bulunmamaktadır.


Vip Dizayn

Fabrikadan teslim aldığımı 0 kilometre araçlarımızı, direkt olarak Vip Dizayn Tasarım şirketine teslim ediyoruz.

sprinter

Biz araçlarımızı Levent Bozkurt beyefendinin başarıyla yönettiği ve tüm isteklerimize cevap verebilecek kapasiteye sahip olan Özel Oto Vip Dizayn Şirketi‘ ne yaptırıyoruz.

Araçlarımızı tasarım için bıraktığımız andan itibaren 15 gün içerisinde büyük bir değişim geçirmiş halde teslim alıyoruz.

Güvenliğiniz ve konforunuz için olanaklarımızı en üst seviyede kullanıp yolculuğunuzu epey bir keyifli hale getiriyoruz.

Araçlarımızda Bulunan Ekstralar

  1. Olmazsa olmazımız Smart Tv
  2. Yolculuğu keyifli hale getirmek için Playstation
  3. Çağın en önemli icadı İnternet
  4. Yazları büyük bir ihtiyaç olan Buzdolabı

Araçlarımızın özelliklerini anlatan Videomuzu YouTube‘ dan izleyebilirsiniz.

Araç Çeşitlerimiz

Gemak Vip Turizm müşterilerine, ihtiyaçları doğrultusunda tüm araçları sunmayı garanti eder. Kişi sayısına göre ya da bütçeye göre araç temininde bulunur.

Ekonomik C Segment Sedan

Ankara Havaalanı Transfer

C segment sedan deyince 2016 yılına kadar çok rağbet olmayan bir segment olmuş, 2016 yılında Renault’ un attığı inovatif bir adımla D segmentine yakın hemen hemen D segment araçların çoğu özelliklerine sahip Yeni Megane C segmentine rağbeti arttırmakta önemli bir konumda yer almıştır.

D Segment Sedan

passat

D Segmenti yıllardan beri kendini kanıtlamış, makam ve üst düzey yöneticilerin ulaşımında kullanılmış araçlardır. Güvenlik ve konforun üst düzeyde tutulması ve tasarımındaki incelikler sayesinde çok rağbet görmektedir.

VIP Minivan

Şehirlerarası Transfer

Bloğumuzun başlığından da anlaşılacağı gibi yıllardır çok yüksek rağbet gören Lv1 Segmenti Lideri Mercedes – Benz Vito filomuzda Vip Minivan segmentini kaplamaktadır.

Gemak VIP Turizm Hakkında

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm Instagram Hesabı

YouTube Kanalımız

Call Now Button
WhatsApp chat