Şoförlü Vip Minibüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü Vip Minibüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü Vip Minibüs Kiralama Fiyatları hakkındaki blog yazımız.

Ailecek ya da arkadaş grubunuzla tatil, gezi, toplantı ya da herhangi bir toplu organizasyonunuz mu var ?

Eğer bu organizasyon başka şehirdeyse kaç otomobille gitmeniz gerekiyor ?

Bu tarz katılımın yüksek olduğu organizasyonlarda, organizasyon ulaşımının nasıl basit bir şekilde gerçekleşeceğini arıyorsanız tam da yerindesiniz.

Çağın en büyük önemli

Paylasim
Şoförlü Vip Minibüs Kiralama Fiyatları
Şehirlerarası Transfer
Şoförlü Araç Kiralama

Grubunuza özel araçlarımızla istediğiniz şehirden, organizasyonun gerçekleşeceği şehre, tek araçla ulaşımınızı sağlayalım.

Şoförlü Vip Araç Kiralama Fiyatları

VIP araçlarımızın en başında bulunan ve en çok talep gören aracımız Mercedes – Benz Vito’ dur.

Mercedes – Benz Vito şoför dahil 10 kişiliktir. Fakat koltuklar tek olmadığı için rahatlık ve konfor bakımından şoför dahil 7 kişi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mercedes – Benz Sprinter ise daha kalabalık grupların tercih ettiği araçlarımızın arasındadır. Şoför dahil 13 kişilik VIP araçlarımızı 12 yolcu alarak çok konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

16 kişilik Sprinter VIP değildir. 16 kişilik araçlarımızda VIP olmanın en büyük etkeni Şoför – Yolcu Arabölmesi bulunmamasıdır. Bu arabölme Tv den oluşmaktadır.

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları

6 kişilik bir arkadaş grubunun Ankara’ dan İstanbul’ a gezi amaçlı seyahati üzerinden örneklendirelim.

Ankara’ dan İstanbul havalimanı’ na tek kişinin uçak bileti gidiş geliş yaklaşık 600 TL ‘ dir.

Bunu 6 ile çarptığımızda ortaya büyük bir maliyet çıkmaktadır.

Havalimanlarına ulaşım için yine transfer hizmeti alındığında. Yine gidiş geliş Ankara’ da 500 TL, İstanbul’ da ise 600 TL toplam 1100 TL transfer hizmeti için ödeme yapmanız gerekecek.

Eğer İstanbul’ u gezmek için şoförlü araç kiralayacaksanız. Fiyatı takribi günlük 1000 TL’ den başlamaktadır.

Maliyet avantajı bu hizmetin en büyük avantajıdır. Eğer Ankara’ dan İstanbul’ a uçakla gidip, orada şoförlü araç kiralayacak olursanız bu size toplamda 5700 TL’ ye mal olacaktır. Bu da kişibaşı 950 TL’ ye gelmektir.

Bunun yerine Ankara’ dan kiralayacağınız şoförlü araçlarımızla. İstanbul’ u geziniz için ödeyeceğiniz tutar 2000 TL, gezinizin süresi 3 gün olduğunda ise bu tutar 3500 TL olmaktadır.

Uçakla seyahatinizde havalimanlarına ulaşım süresi uçağa binmeden önce havalimanında bekleme süresi göz önünde bulundurulduğunda Ankara – İstanbul uçakla seyahat süresi yaklaşık 5 saattir.

Ankara’ dan hareket eden bir VIP Aracımız yaklaşık 5 saatte İstanbul Eminönüne varmaktadır. ( Trafik saatleri hariçtir )

Tanımadığınız İnsanlarla Yolculuk Yapmak Zorunda Kalmayın

2019 Yılının sonunda Tüm Dünya’ yı etkisi altına almış olan Covid – 19 Corona Virus kısa bir sürede ülkemizde büyük olumsuz sonuçlara neden olmuştur.

Bu konu ulaşımda, kişiye özel hizmetlere olan rağbeti arttırmıştır. Havalimanlarında bulunan sosyal mesafelerin ne yazık ki uçakta bulunmamasından dolayı birçok insan havayolu ulaşımına çok sıcak bakmamaktadır.

Aynı şekilde şehirlerarası otobüs firmalarında da uygulanamaktadır. Araç içi klima sistemlerinden dolayı tüm yolcular risk altına girmektedir.

Tanımadığınız insanlar yüzünden hastalığa maruz kalmak yerine siz de kendinize özel araçlarımızı kiralayıp teste tabi tuttuğumuz sürücülerimizle güvenli bir seyahatin keyfini çıkarın.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

YouTube Kanalımız

Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Havaalanı Transfer Hizmeti : Ankara’ nın neresinde olursanız olun havalimanına ulaşmak çok kolay.

Ankara Şoförlü Araç Kiralama : Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şehirlerarası Vip Transfer : Bir şehirden başka şehire gitmek hiç bu kadar konforlu ve kolay olmamıştı.

Kurumsal şirketlerin ve seyahat gruplarının ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunuyoruz. Şirket şoförlerinden daha kaliteli sürücülerimiz fark yaratıyor.

Call Now Button
WhatsApp chat