Ankara VIP Transfer

Ankara Vip Transfer Covid-19 Süreci hakkındaki bilgilendirme yazımız.

2019 Yılının Aralık ayında ilk vakasının Çin’ in Hubei kentinde ortaya çıkmış olan COVID-19 hastalığı, Türkiye’ de 11 Mart tarihinde ilk vakaların görülmesiyle koronavirüs pandemisi başlatılmıştır.

Kalabalık ortamlarda virüsün yayılma hızı ivme kazandığı için, tüm vatandaşların kalabalık ortamlardan uzaklaştırılması için gerekli kurallar konmuştur.

Kalabalık ortamlar deyince akla ilk gelen yerler Avmler, pazarlar ve toplu taşıma araçları olduğu için buralar başta olmak üzere birçok yere kapasite sınırı getirilmiştir.

Tüm Türkiye’ de uygulanan Covid-19 genelgesi sokağa çıkma yasakları ve şehirlerarası seyahat yasakları virüsün yayılma hareketini azaltmak için etkili olmuştur.

Kısıtlamaların yumuşatılması başladığında ise artık çoğu şey eskisi gibi olmayıp, insanlar kalabalık alanlara girmeyecek ya da girmesi durumunda daha dikkatli olmaya çalışacaklardır.

HES Kodu

Virüsün yayılımını takip etmek ve virüslü ortamlara hakim olmak amaçlı, Hayat Eve Sığar adlı mobil uygulama geliştirildi. Bulaş riski bulunan insanların kalabalık ortamlara girmemesi ve evinde izolasyonda kalması için geliştirilmiştir. Toplu alanlara girişlerde bu kod sorgulanmaktadır.

Sonuç olarak Covid-19 hastalığından korunma önlemlerinin başında kalabalıktan uzak durmak, gerekmedikçe güvenli yerlerden ayrılmamak, sosyal mesafeye dikkat etmek gibi tedbirler gelmektedir.

Bu noktada pandemi süresince veya pandemi koşullarının yumuşatıldığı zamanlarda gitmeniz gereken mecburi durumlarda, aslında eski bir tarihi olan fakat 2020 yılında büyük önem kazanmış VIP Transfer hizmeti, güvenli ulaşım yöntemi olarak birçok insan tarafından kullanılmıştır.

Ankara VIP Transfer

Ankara VIP Transfer

Ankara’ dan ya da bulunduğunuz bir bölgeden Ankara’ ya sağlıklı, güvenli ve kişiye özel ulaşım hizmeti olan VIP Transfer hizmeti pandemi şartlarında çok iyi işlemiş olup, ulaşım esnasında yaşanacak virüs bulaş riskini toplu taşımaya nazaran %90 seviyesinde daha az yaşandığı ortaya çıkmıştır.

Ankara VIP Transfer Hizmetinde Alınan Önlemler

Şirketimizde bulunan temizlik personellerimiz araçlarımızı transferlere hazırlarken, idari işlerimizse sürücümüzün ateş kontrolünü ve bulaş riski ihtimali araştırmasını yapar.

En küçük olumsuz bir durum ortaya çıktığında gerekli değişikliği yaparak hizmetin aksamasını engeller.

Yolcularımızın HES kodlarını sorgulayarak personellerimizin sağlığına da önem gösteririz.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm İnstagram Hesabı

Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Şoförlü Araç Kiralama : Ankara’ da bir aracınız yoksa artık var. İstediğiniz araçlar ve presentable sürücüler emrinizde.

Şehirlerarası Vip Transfer : Bir şehirden başka şehire gitmek hiç bu kadar konforlu ve kolay olmamıştı.

Kurumsal şirketlerin ve seyahat gruplarının ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunuyoruz. Şirket şoförlerinden daha kaliteli sürücülerimiz fark yaratıyor.

3 Responses

  1. Pingback : Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama | Gemak Vip Turizm

  2. Pingback : Ankara Şoförlü Araç Kiralama 2021 | VIP | Gemak Vip Turizm

  3. Pingback : Şoförlü Araç Kiralama İçin Gerekli Belgeler 2021 | Gemak VIP

Leave a Reply

Call Now Button
WhatsApp chat