Ankara Transfer Nedir ?

Esenboğa Havalimanı, Ankara’nın merkezinin yaklaşık 30 kilometre uzağında bulunmaktadır. Söz konusu uzaklık olduğunda ise ulaşım meselesi sorun haline gelmiştir. Esenboğaya yakın olan ilçeler de olsa, 70 – 80 kilometre uzaklıkta bulunan merkez ilçeler de bulunmakta ve aktarmalarla birlikte Havalimanı yolculuğu toplu taşımalarla bir hayli erken başlamaktadır. Toplu taşıma ile Esenboğa Havaalanına neredeyse bulunduğunuz yerden uzaklığa göre 3 – 5 saat önce çıkmak zorundasınız. Hal böyle olunca ortaya Ankara Transfer gibi bir kavram çıkmış toplu taşıma ile 3 – 5 saatinizi harcayacağınız konumlara, Kişiye Özel bu hizmet ile trafik yoğunluğuna göre 30 dakika ile 45 dakika arasında ulaşabilmektesiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı ulaşımı ilk defa kullanacak müşterilerimiz için sistem açıklaması :

Başka bir şehirde ya da ülkede transfer hizmeti almış olabilirsiniz ama muhtemelen farkımız olacaktır, Transfer Hizmetleri kişiye özel çalışmaktadır. Havalimanına gideceğinizde sizi bulunduğunuz adresin havalimanına olan uzaklığına göre alınış saatini belirleyecek operasyon elemanı rezervasyon yaptığınızda size hazır olmanız gereken saati ve sürücü bilgilerini cebinize sms olarak gönderecektir, sürücümüz adresinize gelmeden 10 dakika önce sizi arayacak sabahın erken saatlerinde herhangi bir uyuyakalma durumunu engelleyecektir. Havalimanına indiğinizde ise transferinizi yapacak sürücü uçağınız inmeden önce havalimanında hazır bekleyecek ve uçağınız indiğinde telefonunuzu arayarak yerini tarif edecek ve rahatlıkla bulmanızı sağlayacaktır. Evinize sağ salim götürdüğünde ise siz evinize girene kadar bekleyecek girdiğinizde başka bir müşterimize gitmek üzere yola çıkacaktır. Hizmet verirken dikkat ettiğimiz unsurlar, benimsediğimiz prensipleri aşağıya sıraladık.

  • Temiz ve bakımlı araçlar : Araçlarımız her daim temiz ve bakımlı olmak zorundadır.
  • Düzgün diksiyon, presentable personeller : Personellerimiz güler yüzlü, bakımlı ve düzgün konuşan kişilerden seçilmektedir.
  • Rota ve Güzergah : Saat 00.00 – 05.30 arası saatler hariç araçlarımız uygunluğa göre çevre yolunu kullanmaktadır.

Bu üç prensip bizi bu Sektörde çok etkili kılmaktadır. Sektöre her açıdan yön vermek yenilikler getirmek bizim misyonumuz arasındadır.

Kişiye Özel Transfer Nedir ?

Kişiye özel havaalanı transfer : Transfer aracının yolculuk sırasında sadece size ait olmasıdır. Seyahatiniz sırasında sıkışmak, daralmak, konuşmak zorunda kalmazsınız.

Transfer Türleri : Transfer Hattı müşterilerine 3 çeşit transfer hizmeti sunmaktadır.

1 – Ekonomik Transfer: Kişiye Özel olup kullanılan araçların ekseri C segmenti olduğu transfer türüdür.

2 – Vip Transfer: Kişiye Özel’ dir. Kullanılan araçlar Vip dizayn edilmiş Mercedes – Benz Vito ve Volkswagen Carevelle dir.

3 – Business Transfer: Kişiye Özel, Kullanılan araçlar en az D segmentidir.

Online Rezervasyon için tıklayınız. Çağrı merkezimiz  +905455324616 Hemen Arayınız !!!

 Ankara Transfer Firmaları

Ankara Transfer kavram bakımından çok geniş bir algıya sahip şöyle ki; Ankara Transfer Havalimanı taşımacılığı için de kullanılıyor, Futbolcu transferleri için de kullanılıyor ama Google’ da arama yaptığınızda öncelikli olarak Transfer şirketleri çıkmaktadır ÖR: Bu bağlantıya tıkladığınızda Ankara Transfer olarak yapılmış bir Google araması göreceksiniz. Bu internet sitelerinin çoğunda birşeyler yazacak ve neredeyse hepsi Ankara’ da Transfer Hizmeti veren farklı şirketler olacaktır ve bu şirketlerin sıralaması da teklif usulüne göre ayarlanacaktır.

Ankara Transfer Hattı Nedir ?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere bir Google araması Ankara’da bulunan Transfer şirketlerinin sıralandığı en geniş kelime olarak görülebilir. Bu konuda ise şirketimiz olan AnkaraTransferHattı ismi Ankara Transfer aramalarında ön sıralarda yerini almak için seçilmiş ve zamanla Ankara Havalimanı Transfer, Esenboğa Shuttle, Havaalanı Transfer Ankara gibi Anahtar kelimelerle arama yapıldığında hepsinde iyi bir sıralamaya sahip olmuştur.

Üyeliklerimiz

Call Now Button
WhatsApp chat