Ankara Transfer

Ankara Transfer Hizmeti; Esenboğa Havalimanı, Ankara’nın merkezinin yaklaşık 30 kilometre uzağında bulunmaktadır.

Söz konusu uzaklık olduğunda ise ulaşım meselesi sorun haline gelmiştir. Esenboğaya yakın olan ilçeler de olsa, 70 – 80 kilometre uzaklıkta bulunan merkez ilçeler de bulunmakta ve aktarmalarla birlikte Esenboğa Havalimanı yolculuğu toplu taşımalarla bir hayli erken başlamaktadır.

Toplu taşıma ile Esenboğa Havaalanına neredeyse bulunduğunuz yerden uzaklığa göre 3 – 5 saat önce çıkmak zorundasınız. Hal böyle olunca ortaya Ankara Transfer Hizmeti gibi bir kavram çıkmış toplu taşıma ile 3 – 5 saatinizi harcayacağınız konumlara, kişiye özel bu hizmet ile trafik yoğunluğuna göre 30 dakika ile 45 dakika arasında ulaşabilmektesiniz.

Ankara Transfer Hizmetini İlk Defa Kullanacak Müşterilerimiz İçin Sistem Açıklaması :

Başka bir şehirde ya da ülkede transfer hizmeti almış olabilirsiniz ama muhtemelen farkımız olacaktır, Ankara Transfer Hizmetleri kişiye özel çalışmaktadır.

Havalimanına gideceğinizde sizi bulunduğunuz adresin havalimanına olan uzaklığına göre alınış saatini belirleyecek operasyon elemanı rezervasyon yaptığınızda size hazır olmanız gereken saati ve sürücü bilgilerini cep telefonunuza sms olarak gönderecektir.

Sürücümüz adresinize gelmeden 10 dakika önce sizi arayacak dolayısıyla sizin sabahın erken saatlerinde herhangi bir uyuyakalma durumunuzu engelleyecektir.

Dönüşünüzde ise uçaktan indiğinizde ise transferinizi yapacak sürücü uçağınız inmeden önce havalimanında hazır bekleyecek ve uçağınız indiğinde telefonunuzu arayarak yerini tarif edecek ve rahatlıkla bulmanızı sağlayacaktır.

Evinize sağ salim götürdüğünde ise siz evinize girene kadar bekleyecek girdiğinizde başka bir müşterimize gitmek üzere yola çıkacaktır.

Hizmet verirken dikkat ettiğimiz unsurlar, benimsediğimiz prensipleri aşağıya sıraladık.

Çalışma Prensiplerimiz

  • Temiz ve bakımlı araçlar : Araçlarımız her daim temiz ve bakımlı olmak zorundadır.
  • Düzgün diksiyon, presentable personeller : Personellerimiz güler yüzlü, bakımlı ve düzgün konuşan kişilerden seçilmektedir.
  • Rota ve Güzergah : Saat 00.00 – 05.30 arası saatler hariç araçlarımız uygunluğa göre çevre yolunu kullanmaktadır.

Bu üç prensip bizi bu Sektörde çok etkili kılmaktadır. Sektöre her açıdan yön vermek yenilikler getirmek bizim misyonumuz arasındadır.

Kişiye Özel Transfer Nedir ?

Kişiye özel havaalanı transfer : Transfer aracının yolculuk sırasında sadece size ait olmasıdır. Seyahatiniz sırasında sıkışmak, daralmak, konuşmak zorunda kalmazsınız.

Transfer Türleri : Ankara Transfer Hattı müşterilerine 3 çeşit transfer hizmeti sunmaktadır.

1 – Ekonomik Transfer: Kişiye Özel olup kullanılan araçların ekseri C segmenti olduğu transfer türüdür.

Ankara Havaalanı Transfer
Ankara Havaalanı Transfer Hizmeti

2 – Vip Transfer: Kişiye Özel’ dir. Kullanılan araçlar Vip dizayn edilmiş Mercedes – Benz Vito’ dur.

Şehirlerarası Transfer
Ankara Havaalanı Transfer Hizmeti

3 – Business Transfer: Kişiye Özel, Kullanılan araçlar en az D segmentidir.

passat
Ankara-Transfer

Çağrı merkezimiz  +905455324616 Hemen Arayınız !!!

 Ankara Transfer Firmaları

Ankara Transfer kelimesi kavram bakımından çok geniş bir anlama sahip şöyle ki; Ankara Transfer Havalimanı taşımacılığı için de kullanılıyor, Futbolcuların takımlar arası geçişleri için de kullanılıyor ama Google’ da arama yaptığınızda öncelikli olarak Transfer şirketleri çıkmaktadır.

ÖR: Bu bağlantıya tıkladığınızda Ankara Transfer olarak yapılmış bir Google araması göreceksiniz. Bu internet sitelerinin çoğunda birşeyler yazacak ve neredeyse hepsi Ankara’ da Transfer Hizmeti veren farklı şirketler olacaktır ve bu şirketlerin sıralaması da teklif usulüne göre ayarlanacaktır.

Ankara Transfer Hattı Hakkında

Yukarıda bahsettiğimiz üzere bir Google araması Ankara’da bulunan Transfer şirketlerinin sıralandığı en geniş kelime olarak görülebilir.

Bu konuda ise şirketimiz olan Ankara Transfer Hattı ismi Ankara Transfer aramalarında ön sıralarda yerini almak için seçilmiş ve zamanla Ankara Havalimanı Transfer, Esenboğa Shuttle, Havaalanı Transfer Ankara gibi Anahtar kelimelerle arama yapıldığında hepsinde iyi bir sıralamaya sahip olmuştur.

 Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Paylaşımlı Transfer

Şehirlerarası Vip Transfer

Ankara Şoförlü Araç Kiralama 

Üyeliklerimiz

Call Now Button
WhatsApp chat