Kişiye Özel Transfer

Ankara Kişiye Özel Transfer

Ankara Transfer Hattı Esenboğa – Merkez arası Kişiye Özel Havaalanı Transfer hizmeti vermeye son sürat devam etmektedir. Sürekli artan transfer hacmimiz sayesinde şirketimiz iş istihdamını artırmakta başarılarını da çalışma arkadaşlarıyla paylaşmaktadır.

Havaalanı Transfer ‘ de kullandığımız araçlarımız başlıca ;

Kişiye Özel Transfer

Mercedes-Benz Vito

Mercedes – Benz vito olmakla beraber bünyemizde her çeşit araçlara yer vermekteyiz. Ankara Transfer Hattı gelişen transfer ağıyla ihtiyacı olan her bireye, bireysel hizmet vermektedir. Bunların içerisinde en önemlisi olan

Acil Transfer Hizmeti sistemi diye adlandırdığımız şirketimizin baş harflerinden oluşan ATH sistemi Türkiye’deki transfer sektörüne öncülük etmiştir. Bu sistem nedir?

ATH : Hazırlıksız yakalanan, aniden seyahatte bulunacak misafirlerimiz için olası durumlarda boş bulundurulan araçlar ile en kısa zamanda ulaşım sağlama sistemidir. Bu sistem ile acil ihtiyaçlarınızda yardımınıza en kısa sürede koşup cevap vermekteyiz. Araçlarımızın tümünde GPS bağlantısı bulunmakta ve en yakın aracımızı sizlere yönlendirmekteyiz.

Bu sistem maliyet bakımından biraz ağır olsa da biz bu maliyeti kesinlikle misafirlerimize yansıtmamaktayız.

Ankara Transfer Hattı Hakkında

Ankara Transfer Hattı olarak siz değerli misafirlerimize Son model, kaliteli, bakımlı araçlarımızla Ankara Esenboğa Havalimanı Vip Transfer, Vip Kayak Transferleri, Aşti Otogar Transfer, YHT Transfer, Ankara Esenboğa Havaalanı Shuttle, Aşti Shuttle, YHT Shuttle, Özel Şoförlü araç kiralama hizmetlerini sunmaktayız. En İyi Ankara Havaalanı Transfer,Esenboğa Havaalanı Transfer, Shuttle ve Özel Şoförlü Araç Kiralama Şirketiyiz. İşimizi seviyoruz ve sadece Turizm – Transfer hizmetleri veriyoruz, rezervasyon yaparken sadece fiyat bakımından değerlendirme yapmayınız. Yılların tecrübesiyle Havaalanı Transfer hizmetini en ekonomik bir şekilde gerçekleştirmeyi kendimize misyon edinmiş olmamız bizi; bu sektörde farklı kılmakla beraber başarılı bir şekilde büyümemizde de en etkili sebeplerdendir.

Yenilikçi Politikamız

Günler, aylar hatta yıllar çok çabuk geçmekte ve dolayısıyla ticari araçlar da haliyle eskimektedir. Ankara Transfer Hattı Yenilik ilkesini sürekli göz önünde bulundurarak bünyesinden bulunan araçlarını sürekli takip etmektedir. Verdiğimiz Ankara Havaalanı Transfer hizmetlerini aksatmamak adına araçlarımızı garanti süreleri dolduğunda yeni araçlar ile değiştirmekteyiz.

Kişiye Özel Transfer Ücretlerimizi görmek için Buraya tıklayınız.

Bizi Takip Edin !

https://www.facebook.com/ankaratransferhatti/

Call Now Button
WhatsApp chat