Esenboğa Havaalanı Transfer

ESENBOĞA HAVAALANI TRANSFER

Esenboğa Havaalanı Transfer, turizm taşımacılık sektöründe bulunan şirketlerin; esenboğa ile Ankara Merkez arasındaki ulaşımı kolaylaştırmak adına oluşturdukları bir hizmet koludur.

Ankara Havaalanı Transfer ya da Esenboğa Havaalanı Transfer hizmeti Havalimanı – Merkez arasında kendinize özel satın alabileceğiniz bir hizmettir.

Ankara Havaalanı Transfer şirketleri, rezervasyon sistemiyle çalışmakta ve alınacağınız lokasyona göre uçuş saatinizden yaklaşık 2 saat önce (iç hatlar için) hazırda araç bulundurarak sadece sizi alıp havalimanına ulaşımınızı sağlamaktadır.

Ankara’ nın neresinde olursanız size özel bir aracımız mevcut. Artık ulaşımınızı yenilikçi ve teknolojik bir altyapıya bırakmaya ne dersiniz?


Özen gösterilmeyen, hiçbir değer üretemeyen, klasik ve düşük kaliteli taşımacılık sistemlerine elveda deyin.

İstek, şikayet ve önerilerinizi iletebileceğiniz, her türlü geri bildirim yapabileceğiniz şirket birimimiz sizler için 7/24 çalışmaktadır.

Esenboğa Havaalanı Shuttle

Shuttle kelimesi manası gereği ”Dolmuş” demektir. Bunu diğer sayfamızda detaylı olarak açıkladık.

Burada dikkat edilmesi gereken ve çoğu kimsenin yanlış telaffuz ettiği konuyu düzeltmek adına şöyle bir açıklama gereğinde bulunuyoruz.

Esenboğa Havaalanı Transfer : Bir kişi veya aynı gruba ait birkaç kişinin, gruba özel bir araç tarafından ulaşımının sağlanmasıdır.

Esenboğa Havaalanı Shuttle : Birbirleriyle bir bağlantısı olmayan, aynı veya yakın lokasyondan biniş yapacak yolcuların shuttle şirketleri tarafından tek araçta toplanıp ulaşım ücretlerinin eşit şekilde pay edilmesidir.

Bu yüzden rezervasyon yaparken ya da rezervasyon yapacağınız şirketi ararken bu iki hizmet farkını bilmeniz gerekmektedir.

Ankara Transfer Hattı

Ankara Transfer Hattı

Ankara Transfer Hattı, değerli Ankara halkının ya da Ankara’ ya gelecek yerli veya yabancı misafirlerin ulaşımlarının konforlu ve güvenli bir şekilde sağlanması için kurulmuş taşımacılık şirketidir.


Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Şoförlü Araç Kiralama
Ankara Şehirlerarası Transfer
Şehirlerarası Şoförlü Araç Kiralama

Transfer Araçlarımız

Söz konusu transferleriniz için seyahat edecek kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımıza ve özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hakkımızda

Ankara Transfer HattıGemak Vip Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti iştirakidir. Gemak Vip Turizm Ankara’ da kurulmuş Vip Taşımacılık sektöründe hizmet veren. Kurumsal Turizm Şirketidir.

Müşteri memnuyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan tüm adımlarını bu yönde atan şirketimiz bazı sosyal mecralarda müşterilerinden olumlu geri bildirim almaktadır. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara Transfer Hattı Trip Advisor Yorumları

Gemak Vip Turizm Instagram Hesabı

YouTube Kanalımız

Call Now Button
WhatsApp chat